مصاحبه مدیر عامل آفاق با گسترش نیوز

۱۰ ۱۱ ۱۳۹۷

جناب آقای برد بیشه مدیر عامل موسسه زبان آفاق در مصاحبه با گسترش نیوز، راجع مسائل مختلفی صحبت کردند. می توانید خلاصه این موارد را در ادامه خبر مطالعه فرمایید.

یادگیری مکالمه چقدر زمان می‌برد؟

جناب آقای برد بیشه راجع مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی اظهار کردند که یادگیری زبان اگر هر روز انجام شود، به طور میانگین یک سال طول خواهد کشید.

نمایشگاه دستاوردهای مدارس‌ غیردولتی و صنایع جانبی:

در این قسمت از مصاحبه، جناب برد بیشه از برنامه های موسسه زبان آفاق برای نمایشگاه صحبت کردند و گفتند که قرار هست در نمایشگاه، نحوه برگزاری کلاس در موسسه زبان آفاق را نمایش دهیم.

وی در ادامه دو برنامه‌ دیگر این موسسه برای نمایشگاه را معرفی کرد و گفت: بحث نمایندگی‌های استانی را هم پیگیری می‌کنیم. علاوه بر این سعی داریم مدارس را با شیوه‌های نوین یادگیری زبان آشنا کنیم. ما آموزش را یک صنعت می‌بینیم و فکر می‌کنیم که رقابت بیشتر باعث رونق و بهبود هر چه بیشتر این صنعت می‌شود.

کمبود کتاب های انگلیسی برای نوجوانان:

جناب برد بیشه در ادامه گفتند: ما در موسسه زبان آفاق، با کتاب‌های خاص نوجوانان با آنها کار می‌کنیم. تعداد این کتاب‌ها بسیار کم است و متاسفانه در جاهای دیگر، بچه‌ها از ۱۲ سالگی با کتاب‌های بزرگ‌سالان کار می‌کنند. کمبود کتاب نوجوانان باعث می‌شود بسیاری از موسسات با کودکانی که در این سن هستند کار نکنند.

مدیرعامل موسسه زبان آفاق در ادامه از شیوه جالب موسسه برای حل این مشکل سخن گفت: با انتشارات یورک حرف زده‌ایم. کتاب‌هایی انتخاب کرده‌ایم که هم با این سن، تناسب داشته باشد و هم ازنظر بار علمی، غنی باشد. از نظر محتوا هم به نمایندگان یورک، پیشنهاداتی داده‌ایم. ما به دنبال بومی‌سازی محتوا بودیم و آنها هم خیلی استقبال کردند. به‌عنوان‌مثال از آنها خواستیم حداقل ۴ شخصیت ایرانی در کتاب‌های آنها حضور داشته باشند.

از این مطلب نیز غافل نشوید!  برگزاری کلاس های فشرده و فوق فشرده آفاق

شما می توانید متن کامل مصاحبه را در اینجا بخوانید.

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.