LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

دوره های آموزش آنلاین زبان نوجوانان آفاق

ویدئو معرفی دوره

توسط سوپروایزر نوجوانان

جهت دریافت مشاوره رایگـــان
و ثبت نام سریع شماره تماس خود را وارد نمائید:

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

کمی بیشتر درباره

دوره های آموزش آنلاین زبان نوجوانان آفاق

کلاس های آموزش آنلاین زبان نوجوانان آفاق شامل 3 دوره است:

 • دوره NB: ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1
 • دوره YP: ارتقا تا سطح زبانی +B1
 • دوره YM: ارتقا تا سطح زبانی C2

زبان آموزان یا از طریق مصاحبه ورودی و یا پس از گذراندن دوره های Basic و یا اتمام دوره‌های کودکان وارد این دوره می شوند.

کتاب‌های دوره آنلاین نوجوانان: کتاب‌های انتشارات York انگلستان

انتشارات York دوره ”Mission Possible” را برای اولین بار در تاریخ آموزش زبان با توجه به فرهنگ و تاریخ میهن عزیزمان، ایران، طراحی و تالیف کرده است. دوره Mission Possible در دو سطح Preliminary و Mastery در موسسه زبان آفاق برگزار می‌گردند. زبان آموزان از ساده‌ترین ساختارها و مکالمه‌های زبان انگلیسی شروع و در پایان دوره در سطح متوسط قرار خواهند گرفت. در این دوره تمامی آموزش‌ها به همراه فیلم و تمرین‌های شنیداری خواهد بود. تمرکز اصلی این دوره بر روی تقویت مهارت speaking زبان‌آموزان است. در هر ترم زبان‌آموزان ملزم به ارائه پروژه‌های گفتاری-نوشتاری هستند که به صورت کنفرانس ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشتر راجع به

دوره های آموزش آنلاین زبان نوجوانان

زبان آموزان در طول دوره های آموزشی خود افزون بر ارزشیابی مستمر ترمیک توسط اساتید در پایان سطوح مشخص مصاحبه شفاهی نیز خواهند داشت.

YM

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 15 تا 18
ارتقا تا سطح زبانی C2

NB

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 15 تا 18
ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1

YP

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 15 تا 18
ارتقا تا سطح زبانی +B1

سوالات متداول گروه آموزشی کودکان

پس از پایان دوره Preliminary زبان آموزان وارد کدام دوره می‌شوند؟

پس از پایان دوره Preliminary زبان آموزان وارد دوره Mastery خواهند شد که ادامه دوره اولیه York Mission Possible می باشد. 

پروژه‌ها و فوق‌برنامه‌های دوره شامل چه مواردی است؟

در طول این دوره پروژه های زبان آموزان کماکان به صورت بسیار جدی دنبال خواهد شد و در هر ترم هر زبان آموز ملزم به اجرای کنفرانس خواهد بود. همچنین در کنار کتاب اصلی دوره ترمیک هر ترم، زبان آموزان می توانند به خواندن یک کتاب داستان به صورت خودآموز و با استفاده از فایل صوتی که مجموعه به طور رایگان در اختیار ایشان قرار می دهد بپردازند.

پشتیبانی طلایی شامل چه مواردی می‌شود؟

در طول این دوره، تمامی زبان آموزان با یک پشتیبان آموزشی در ارتباط خواهند بود که کمک به رفع سوالات علمی شان باشد. در کنار این ارتباط، زبان آموزان میتوانند در طول ترم در جلسه ی رایگان Golden support یا پشتیبانی طلایی موسسه که هرروزه از ساعت 18 الی 19 در حال برگزاری است شرکت کرده و پاسخ سوالات علمی شان را از سوپروایزر واحد دریافت کنند.

پس از پایان دوره Mastery زبان‌آموزان به چه سطحی می‌رسند؟

در پایان دوره‌ی Mastery زبان‌آموزان به سطح پیشرفته زبان انگلیسی می‌رسند و بعد از شرکت در یک مصاحبه شفاهی می‌توانند در دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی مثل IELTS ,TOEFL ,CAE و…. شرکت کنند.

مقالات مفید برای گروه آموزشی کودکان

ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه

کلاس آنلاین زبان نوجوانان آفاق

توسعه مهارت‌های زبان انگلیسی در نوجوانی با کلاس‌های آنلاین آفاق

ذهن نوجوانان آمادگی زیادی برای یادگیری علوم و مهارت‌ها از جمله زبان‌های جدید دارد. ما در موسسه زبان آفاق با درک این پتانسیل و مزایای یادگیری این زبان در سنین نوجوانی، دوره‌هایی را در دو سطح Pre-Primary و Primary برای آن‌ها ایجاد کرده‌ایم تا آن‌ها بدون نیاز به حضور در کلاس‌های فیزیکی، آموزش‌های مرتبط را به‌طور آنلاین دریافت کنند. نوجوانان در دوره آنلاین زبان نوجوانان آفاق دایره واژگانی خود را توسعه می‌‎دهند، نکات اولیه گرامری را می‌آموزند و به‌تدریج مهارت‌های مکالمه را نیز ارتقا می‌دهند.

مشخصات کلاس آنلاین زبان ویژه نوجوانان آفاق

کلاس های آنلاین نوجوانان آفاق در 3 دوره برگزار میشود:

 • دوره NB: ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1
 • دوره YP: ارتقا تا سطح زبانی +B1
 • دوره YM: ارتقا تا سطح زبانی C2

چرا شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان آفاق را پیشنهاد می‌کنیم؟

نوجوانان در سنینی هستند که بخشی از روز خود را در کلاس‌های حضوری می‌گذرانند. به‌همین‌علت معمولا علاقه‌ای به حضور دوباره در کلاس‌های فیزیکی دیگر را ندارند. با این حال انگیزه یادگیری زبان انگلیسی در این دوره بسیار زیاد است. برای مثال اکثر آن‌ها می‌خواهند مکالمات درون بازی‌های رایانه‌ای را درک‌ کنند. یا تنظیمات دستگاه‌های مختلف به زبان انگلیسی را بدانند و از طریق شبکه‌های اجتماعی با نوجوانان در کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنند. بنابراین نوجوانان اغلب از شرکت در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی استقبال می‌کنند.

شرکت در دوره های آنلاین زبان نوجوانان آفاق به‌معنای صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت‌وآمد است. زیرا نوجوانان برای کلاس‌های حضوری باید این هزینه‌ها را بپردازند. از سوی دیگر والدین نیز همواره نگران ایمنی و سلامت نوجوانان در بیرون از منزل هستند. درحالی‌که با شرکت در دوره‌های زبان آنلاین آفاق دیگر این نگرانی‌ها را نخواهند داشت.

مزیت بزرگ دیگر شرکت در دوره های آنلاین زبان نوجوانان آفاق این است که نوجوانان در شهرها و شهرستان‌های مختلف ایران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به موسسه ما، در بستر اینترنت و با استفاده از پلتفرم آفاق در کلاس‌ها حضور پیدا کنند و از خدمات آموزشی را از برترین مربیان زبان انگلیسی در کشور دریافت کنند.

برخی از مزایای دیگر دوره های آنلاین زبان نوجوانان آفاق را با هم مرور می‌کنیم:

 • شرکت در دوره های آنلاین زبان نوجوانان آفاق باعث موفقیت تحصیلی بیشتر نوجوانان می‌شود
 • محتواهای آموزشی در این دوره‌ها کاملا متناسب با این سنین با جذابیت زیاد تولید شده است
 • مجموعه آفاق خدمات مشاوره ثبت نام و مشاوره تحصیلی را به والدین ارائه می‌دهد
 • تمامی منابع آموزشی در این دوره‌ها مطابق با استانداردهای اروپا هستند
 • مدارک موسسه آفاق دارای اعتبار بالایی می‌باشند

دوره آنلاین Pre-Primary برای یادگیری زبان انگلیسی نوجوانان

دوره آنلاین Pre-Primary یکی از دوره های آنلاین ویژه نوجوانان آفاق است که نوجوانان در آن تمامی موضوعات و مهارت‌های پایه زبان انگلیسی را می‌آموزند. این دوره‌ها دقیقا متناسب با سنین نوجوانی طراحی شده‌اند و هدف اولیه، ایجاد انگیزه بیشتر در نوجوانان برای یادگیری است. با وجود آنلاین بودن دوره‌ها ما همه تلاش خود را کرده‌ایم که فضایی شاد و جذاب را برای فراگیران این دوره‌ها ایجاد کنیم. برای مثال در این دوره‌‌ها از جذابیت‌های مبتنی‌بر تصاویر، موسیقی‌ها، سرودها، ویدئوهای موشن‌گرافی و انیمیشن‌ها نیز استفاده شده است.

یکی از ویژگی‌های اساسی این دوره آموزش کلمات پرکاربرد متناسب با سنین نوجوانی و فعالیت‌های اجتماعی نوجوانان است تا آن‌ها بتوانند به‌‌تدریج از همین کلمات برای ساختن جملات با سطوح دشواری مختلف استفاده کنند. ویژگی دیگر این دوره آموزش جملات پرکاربرد در روابط روزمره، محیط مدرسه و موقعیت‌های اجتماعی است. بنابراین این دوره بر مکالمه نیز تمرکز دارد.

دوره Pre-Primary دارای 3 ترم است و سرعت آموزش‌ها در این دوره مطابق با استانداردهای آموزشی است که توسط دانشگاه آکسفورد پیشنهاد شده‌اند. همچنین فراگیران در دوره آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان، تلفظ واژگان را به‌طور دقیق و حرفه‌ای می‌آموزند.

منبع آموزشی در دوره Pre-Primary نوجوانان

منبع آموزشی در دوره Pre-Primary نوجوانان مجموعه کتاب‌های Family Starter است. این کتاب‌ها دارای رویکردی با سطح‌بندی دقیق برای ارتقا مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی هستند. این مهارت‌ها عبارتند از مهارت اسپیکینگ؛ مهارت لیسنینگ، مهارت ریدینگ و مهارت رایتینگ. نوجوانان با استفاده از مفاهیم این کتاب نوشتن حروف، نوشتن کلمات و نوشتن برخی از جملات ساده زبان انگلیسی را نیز می‌آموزند.

کتاب‌های Family Starter توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر شده‌اند و از جمله معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان هستند. فراگیران در این دوره‌ با مفاهیم فونتیک زبان انگلیسی نیز آشنا می‌شوند و می‌توانند حروف، واژگان و جملات ساده را به‌راحتی با تلفظ صحیح بخوانند.

از دیگر ویژگی‌های کتاب‌های این مجموعه می‌توان به طراحی بسیار حرفه‌ای و متناسب با روحیه نوجوانان اشاره کرد. به‌طوری‌که تمامی تصاویر متمرکز بر یادگیری هستند. علاوه‌براین توسط طراحان خلاق با هدف افزایش جذابیت و انگیزه یادگیری طراحی شده‌اند. کتاب‌های Family and Friends Starter همچنین طوری طراحی شده‌اند که نوجوانان بتوانند در حین فعالیت‌های کلاسی، به‌طور مستقیم و غیر مستقیم با مفاهیم اولیه گرامر زبان انگلیسی آشنا شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های این مجموعه استفاده از روایت‌های داستانی تصویری و متنی است. برای مثال از روایت داستان خانواده‌ای شاد با 3 فرزند برای انتقال مفاهیم آموزشی استفاده شده است. استفاده از شعرها و ترانه‌ها نیز از دیگر مزایای این مجموعه است.

دوره آنلاین Primary برای یادگیری زبان انگلیسی نوجوانان

بعد از دوره آنلاین Pre-Primary دوره آنلاین Primary آفاق شروع می‌شود و ادامه‌ای بر مباحث درسی دوره قبل است. فراگیران در کلاس آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان Primary آفاق بنابر مباحث درسی دوره قبل، دارای آمادگی لازم برای توسعه مهارت‌های زبانی هستند. برای مثال در این دوره دایره واژگانی فراگیران تا زیادی گسترش می‌یابد. همچنین نوجوانان در این دوره مهارت روخوانی را نیز در سطح بالاتری تمرین می‌کنند. بنابراین تمرکز قابل توجهی بر روی تلفظ صحیح حروف و واژگان وجود دارد.

دوره آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان Primary آفاق نیز تلاش شده است برای افزایش جذابیت مفاهیم آموزشی از طیف وسیعی از محتواهای آموزشی با فرمت‌ها و قالب‌های مختلف استفاده شود. همچنین این دوره دارای مفاهیم درسی در هر یک از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است. مزیت این دوره در این است که زبان‌آموزان پس از پایان دوره می‌توانند در سطح ابتدایی با دیگران به زبان انگلیسی مکالمه کنند و مقصود خود را از طریق جملاتی به این زبان انتقال دهند.

از دیگر ویژگی‌های این دوره می‌توانیم به استفاده از تعداد زیادی از فایل‌های ویدئویی اشاره کنیم. زیرا نوجوانان دارای حافظه بصری قوی هستند و مفاهیم را از طریق تصاویر، انیمیشن‌ها و فیلم‌های آموزشی دریافت می‌کنند و تا مدت زیادی در ذهن نگه می‌دارند. این دوره‌ برای نوجوانان در رده سنی 11 سال به بالا طراحی شده است و فراگیران این دوره‌ها قطعا نمرات بالاتری را نیز نسبت به هم‌کلاسی‌های خود در درس زبان انگلیسی در مدرسه کسب می‌کنند.

یکی ویژگی مهم دیگر دوره Primary آفاق این است که مربیان آموزشی خدمات آموزشی را مبتنی‌بر پیشرفت زبان‌آموزان ارائه می‌دهند. این یعنی هدف اصلی این است که تمامی اعضای کلاس بتوانند به سطحی قابل قبول در یادگیری دست یابند.

منبع آموزشی در دوره Primary نوجوانان

کلاس آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان Primary در موسسه آفاق، دارای یک منبع آموزشی بسیار قوی با نام مجموعه کتاب‌های Family and Friends است. این مجموعه کتاب‌ها توسط برخی از برترین استادان زبان انگلیسی با تخصص آموزش به نوجوانان در دانشگاه آکسفورد تدوین شده و توسط انتشارات این دانشگاه مشهور انگلیس منتشر شده‌اند.

تمرکز اصلی در این کتاب‌ها افزایش مهارت‌های خواندن و نوشتن و همچنین مکالمه است. برای مثال نوجوانان در این کتاب‌ها به‌واسطه تصاویر و متون کتاب، با مشاغل مختلف، ابزارهای مورد نیاز مشاغل، نام اشیا و حیوانات، وسایل حمل‌ونقل و مواردی از این دست آشنا می‌شوند. از سوی دیگر از آن‌جا که در دوره نوجوانانی ارتباطات اجتماعی نوجوانان افزایش می‌یابد، تلاش شده است که جملاتی به آن‌ها آموزش داده شود که بتوانند از آن‌ها بر برقراری ارتباط با دیگران به این زبان، برای مثال در بستر شبکه‌های اجتماعی یا ارتباطات حضوری استفاده کنند.

کتاب‌های Family and Friends همچنین دارای تمرین‌های کلاسی و تکالیف مختلف هستند. البته تلاش شده است که این تکالیف هم محدود و هم مفرح باشند و بیشتر تکالیف، در زمان حضور آنلاین در کلاس انجام شوند. در هر صورت این تکالیف مهارت‌های خواندن و نوشتار به زبان انگلیسی را نیز تقویت می‌کنند.

شرایط ثبت نام دوره آنلاین زبان نوجوان آفاق

موسسه آفاق شرایطی را ایجاد کرده است که نوجوانان و والدین بتوانند از طریق سایت و بدون نیاز به مراجعه حضوری، تمامی مراحل ثبت نام را انجام دهند. این ویژگی به‌ویژه برای خانواده‌های ساکن در شهرستان‌ها بسبار مفید است. بعد از ثبت نام در دوره، نوجوانان کافی است در بستر اینترنت و با خرید بسته‌های اینترنت از طریق دستگاه‌هایی مانند رایانه، لپ‌تاپ، موبایل و تبلت و با استفاده از پلتفرم حرفه‌ای آفاق در کلاس‌های آنلاین مجموعه ما شرکت کنند.

با آفاق در نوجوانی به زبان انگلیسی مسلط شوید

تسلط بر زبان انگلیسی در نوجوانی در مجموعه آفاق یک شعار نیست و با استفاده از منابع آموزشی معتبر در سطح جهانی، با تکیه بر دانش و تجربه استادان زبان انگلیسی آفاق و با استفاده از پتلفرم آموزشی آفاق ممکن شده است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره ثبت نام با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و یا از طریق همین صفحه، متناسب با شرایط سنی و معلومات و پیش‌نیاز دوره، وارد صفحات مربوط دوره های آنلاین ویژه نوجوانان آفاق شوید و در یکی از این دوره‌های محبوب ثبت نام کنید.

مطالعه بیشتر بستن
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت