LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

دوره های آموزش آنلاین زبان بزرگسال آفاق

ویدئو معرفی دوره

توسط سوپروایزر بزرگسالان

جهت دریافت مشاوره رایگـــان
و ثبت نام سریع شماره تماس خود را وارد نمائید:

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

کمی بیشتر درباره

دوره های آموزش آنلاین زبان بزرگسال آفاق

به طور کلی دوره‌های زبان بزرگسالان در آفاق به دو بخش کلاس‌های ترمیک عادی و کلاس‌های نیمه فشرده تقسیم می‌شوند که افراد بر اساس اهداف و مدت زمان رسیدن به آن، می‌توانند وارد یکی از این دوره‌ها شوند. دوره های ترمیک عادی  2 تا 2.5 سال به طول می‌انجامد.

دوره های بزرگسال زبان ترمیک و نیمه فشرده و در 4 دوره برگزار میشود.

کلاس های آموزش زبان بزرگسالان ویژه افرادیست که قصد دارند عمق زیادی در دانش زبان داشته باشند. طول دوره‌های نیمه فشرده  10 ماه تا 1 سال است. این دوره ویژه افرادیست که فرصت کافی در اختیار ندارند و باید به سرعت دوره را به اتمام برسانند.

در پایان هر دو آموزش آنلاین زبان ترمیک و نیمه فشرده زبان آموزان به نمره 5 آیلتس خواهند رسید. زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس و اخذ نمره بالای 7 را دارند می‌تونند وارد دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس بشوند.

اطلاعات بیشتر راجع به

دوره های آموزش آنلاین زبان نوجوانان

زبان آموزان در طول دوره های آموزشی خود افزون بر ارزشیابی مستمر ترمیک توسط اساتید در پایان سطوح مشخص مصاحبه شفاهی نیز خواهند داشت.

SEC

دوره گروهی و عادی
جهت یادگیری عمیق
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی B1

IGE

دوره گروهی و
نیمه فشرده
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی C1

NB

دوره گروهی و عادی
جهت یادگیری عمیق
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1

CS

دوره گروهی و
نیمه فشرده
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1

سوالات متداول گروه آموزشی بزرگسالان

دوره‌های عادی به چه صورت برگزار می‌گردد؟

دوره های ترمیک عادی شامل 3 جلسه کلاس آموزشی در طول هفته بوده که مدت زمان هر جلسه 80 دقیقه می باشد . طول دوره های ترمیک عادی  2 تا 5/2 سال میباشد. این دوره ویژه افرادی هست که عجله ای برای اتمام آموزش زبانشون ندارند و فرصت کافی برای یادگیری را در اختیار دارند.

دوره‌های نیمه فشرده چه ویژگی دارند؟

دوره های نیمه فشرده شامل 3 جلسه کلاس آموزشی در طول هفته بوده که مدت زمان هر جلسه 160 دقیقه می باشد. طول دوره های نیمه فشرده  10 ماه تا 1 سال می باشد. این دوره ویژه افرادی هست که فرصت کافی در اختیار ندارند و  باید خیلی سریع دوره رو تموم بکنند.

کدام مهارت در این دوره‌ها تقویت خواهد شد؟

در هر دو دوره با بهره گیری از به روزترین کتاب های آموزش زبان در جهان، مهارت های گفتاری و شنیداری مورد توجه ویژه قرار میگیرند و زبان آموزان در پایان این دوره ها به راحتی میتونند  مکالمه انگلیسی داشته باشند.

پس از پایان این دوره‌ها روند آموزشی به چه صورت است؟

در پایان هر دو دوره ترمیک و نیمه فشرده زبان آموزان به نمره 5 آیلتس رسیده اند. زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس و اخذ نمره بالای 7 رو دارند میتونند وارد دوره های آمادگی آزمون آیلتس بشوند که مدت زمان آن دوره هم 8 ماه خواهد بود.

آیا اساتید آفاق جزء بهترین‌ها هستند؟

اساتیدی که در آفاق تدریس می‌کنند به خاطر تجربه‌ها و شایستگی‌هایی که دارند توانسته‌اند از فیلترهای سخت گیرانه زیادی عبور بکنند و امتیاز تدریس در آکادمی آفاق رو به دست بیارند. آموزش‌های مستمر، ورکشاپ‌های منظم، پشتیبانی و نظارت پیوسته بر عملکرد اساتید که توسط سوپروایزرهای واحد آموزش آفاق انجام می‌شود کمک زیادی می‌کند که اساتید آفاق همواره به روز باشند و بتوانند از آخرین متدهای تدریس در کلاسهای آنلاین استفاده کنند.

مقالات مفید برای گروه آموزشی بزرگسالان

ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه

کلاس آنلاین زبان بزرگسال آفاق

دوره های آنلاین زبان انگلیسی موسسه آفاق برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان

موسسه آفاق انواع دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی را برای تمامی سنین ارائه می‌دهد. بعد از دوره‌های مخصوص کودکان و نوجوانان، دوره های آنلاین زبان بزرگسال آفاق شروع می‌شوند که برای دبیرستانی‌ها، دانشجویان، استادان دانشگاه، کارجویان و دیگر متقضیان یادگیری زبان انگلیسی بزرگسال طراحی شده‌اند. از جمله این دوره‌های آنلاین در موسسه آفاق می‌توان به دوره‌های Basic، Perliminary، SEC، Mastery و TTC اشاره کرد.

مشخصات کلاس آنلاین زبان ویژه بزرگسالان آفاق

دوره های بزرگسال زبان ترمیک و نیمه فشرده:

 • ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1
 • ارتقا تا سطح زبانی B1
 • ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1
 • ارتقا تا سطح زبانی C1

اول: شروع آموزش‌ها زبان برای بزرگسالان در دوره Basic

کلاس آنلاین زبان انگلیسی Basic مجموعه آفاق مناسب افرادی است که معلومات زیادی در زمینه زبان انگلیسی ندارند و یا آموزش‌های سنین پایین‌تر را فراموش کرده‌اند. مربیان آموزشی آفاق در این دوره به‌شکلی فشرده و آسان تمامی اطلاعات پایه‌ای زبان انگلیسی را در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهند. از سوی دیگر بسیاری از بزرگسالان به‌دلایل مختلفی علاقه به شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند و یا مشغله کاری به آن‌ها فرصت رفت‌وآمد به این کلاس‌ها را نمی‌دهد. به‌همین‌دلیل دوره Basic آنلاین ویژه بزرگسالان آفاق بهترین گزینه برای این افراد است.

ویژگی‌های دوره Basic آفاق

دوره آنلاین زبان انگلیسی Basic مجموعه آفاق به‌صورت دو زبانه تدریس می‌شود تا دشواری آموزش برای فراگیران کاهش یابد. در این دوره، شما با حروف و صداهای آن‌ها، لغات کاربردی، جملات رایج، نکات گرامری اولیه و مواردی از این دست آشنا می‌شوید. این دوره شامل 3 تا 4 ترم است. کتاب‌های مورد تدریس در این دوره نیز کتاب‌هایی با طراحی استاندارد هستند.

این کتاب‌ها عبارتند از:

 • کتاب Basic English for Adults
 • کتاب StepUp

دوم: یادگیری زبان سطح قبل از متوسط در دوره Perliminary

دوره Perliminary یکی از دوره‌های محبوب زبان انگلیسی برای بزرگسالان در مجموعه آفاق است. فراگیران در این دوره یا باید دوره Basic را گذرانده باشند، یا در مصاحبه برای این دوره پذیرفته شوند و یا دوره‌های نوجوانان را پشت سر گذاشته باشند. بنابراین اگر دوره‌های نوجوانان را پشت سر گذاشته‌اید دیگر نیازی به شرکت در دوره Basic ندارید.

فراگیران در دوره Perliminary با ساده‌ترین ساختارهای گرامری زبان انگلیسی به شکل نردبانی و با سرعت استاندارد مطابق با روند آموزش زبان انگلیسی به افراد خارجی در کشور انگلیس و سطح دنیا آشنا می‌شوند. این دوره به‌گونه‌‌ای طراحی شده است که موفقیت در آن به‌معنای تسلط بر زبان انگلیسی در آخرین سطح قبل از متوسط است. دوره Perliminary همچنین در 13 ترم برگزار می‌شود.

منبع آموزشی دوره Perliminary

منبع آموزشی در دوره Perliminary، مجموعه کتاب‌های جدید Mission Possible است. این مجموعه کتاب‌ها توسط انتشارات دانشگاه یورک انگلیس طراحی شده و توسط انتشارات این دانشگاه منتشر شده‌اند. ویژگی برتر و هیجان‌انگیز این مجموعه نیز در این است که این کتاب‌ها دقیقا مطابق با تاریخ و فرهنگ ایران تدوین شده‌اند.

سوم: دوره Mastery؛ یکی از محبوب‌ترین کلاس های آنلاین زبان بزرگسال آفاق

پیش‌نیاز شرکت در دوره Mastery، پشت سر گذاشتن دوره Preliminary در موسسه آفاق است. این دوره در 24 ترم طراحی شده است و شامل آموزش‌های تخصصی تا سطح C2 است. فراگیران این دوره‌ها به‌تدریج می‌توانند مطابق با همان ویژگی‌های زبان مادری از زبان انگلیسی برای انتقال مفاهیم استفاده کنند. ویژگی خاص این دوره‌ها نیز در این است که فراگیران واژگان فنی حوزه‌های مختلفی از جمله کسب‌وکار و نیز تعامل اجتماعی را فرامی‌گیرند تا بتوانند از آن‌ها برای مکالمات در محیط‌های مختلف استفاده کنند.

برای مثال برخی از مهارت‌های زبانی که در این دوره می‌آموزید را با هم مرور می‌کنیم:

 • می‌توانید در مورد امور مالی شخصی خود صحبت کنید
 • می‌توانید به دیگران مشاوره مالی و کاری بدهید
 • می‌توانید درباره قوانین در زمینه‌های مختلف در سطوح غیر تخصصی و حقوقی صحبت کنید
 • می‌توانید اندیشه‌ها، رویاها و اهداف خود را برای دیگران شرح بدهید
 • می‌توانید خلاصه محتوای کتابی را که خوانده‌اید برای دیگران توضیح بدهید
 • می‌توانید در موقعیت‌های ناخوشایند اجتماعی، دلایل مخالفت خود را بگویید
 • می‌توانید منابع خبری را مطالعه کنید و درباره آن‌ها با دیگران صحبت کنید

کلاس آنلاین زبان انگلیسی Mastery دوره‌ای با سطح متوسط به بالا است که متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی نیز به مواردی که در این دوره می‌آموزند برای شرکت در این آزمون‌ها نیاز دارند. البته این شامل ساختار آزمون‌های بین‌المللی، سبک سوالات و تکنیک‌ها نمی‌شود و این موارد را باید در دوره‌های آنلاین آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی موسسه آفاق بیاموزند.

منبع آموزشی دوره Mastery

منبع آموزشی دوره Mastery نیز مانند دوره Perliminary، مجموعه کتاب‌های Mission Possible انتشارات یورک است. در کنار این منبع آموزشی استادان از روش‌هایی برای افزایش مشارکت و یادگیری زبان‌آموزان استفاده می‌کنند. برای مثال فراگیران باید به‌شکل خودآموز در هر ترم یک کتاب داستان به زبان انگلیسی را با کمک فایل صوتی بخوانند. اجرای کنفرانس توسط زبان‌آموزان نیز از دیگر ویژگی‌های این دوره است.

چهارم: دوره آنلاین SEC در موسسه زبان آفاق

اگر به‌دنبال ارتقا مهارت‌های زبانی خود از سطح A1 تا B1 هستید، دوره SEC موسسه زبان آفاق برای شما مناسب است. این دوره شامل 16 ترم است و باید آموزش‌های مقدماتی را پشت سر گذاشته باشید. این دوره علاوه‌بر آموزش‌های مبتنی‌بر گرامر و توسعه دایره لغات بر افزایش توانایی مکالمه به زبان انگلیسی تمرکز دارد و فراگیران می‌آموزند چگونه از دانش زبانی خود برای استفاده در مکالمات روزمره استفاده کنند.

برای مثال زبان‌آموزان در آموزش‌های ترم‌های نخستین این قابلیت‌ها را به‌دست می‌آورند:

 • معرفی خود و استفاده از جملاتی برای احوالپرسی
 • صحبت در مورد اعضای خانواده و همکاران و توانایی توصیف ظاهر افراد
 • توانایی سوال پرسیدن از فروشندگان در مورد اجناس و ویژگی‌های آن‌ها
 • توانایی سفارش دادن غذا در رستوران و صحبت کردن درباره غذا
 • مکالمات ساده کاری در جلسات محیط کار
 • توصیف شرایط آب‌وهوایی و نکات پیش‌بینی آب‌وهوا
 • صحبت درباره شرایط سلامتی و مکالمه با پزشک درباره علائم بیماری

منبع آموزشی دوره SEC

منبع آموزشی در دوره SEC مجموعه کتاب‌های Smart Choice است که اعتبار بسیار بالایی در سطح بین‌المللی دارد زیرا توسط دانشگاه آکسفورد انگلستان تدوین شده و انتشارات این دانشگاه نیز آن را منتشر کرده است. در این دوره همچنین کتاب Buzz Talk تدریس می‌شود.

برخی از توانایی‌های زبان‌آموزان در پایان دوره SEC را با هم مرور می‌کنیم:

 • امکان استفاده از مهارت‌های زبانی در طول سفرهای تفریحی و کاری
 • امکان صحبت به زبان انگلیسی در جلسات مصاحبه کاری
 • توانایی صحبت کردن در مورد علائق و سلائق خود
 • امکان تشریح برنامه‌های درسی و کاری برای دیگران
 • توانایی صحبت کردن درباره سبک زندگی و عادات غذایی
 • توانایی تشریح نکات ایمنی در محیط‌های کاری

چگونه در دوره های آنلاین زبان بزرگسال آفاق شرکت کنیم؟

متقاضیان شرکت در دوره های آنلاین ویژه بزرگسالان آفاق پیش از هر چیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تناسب دوره‌ها با معلومات و سطح تسلط خود به زبان انگلیسی با مشاوران مجموعه آفاق تماس بگیرند. از سوی دیگر تمامی مراحل ثبت نام دوره‌ها و پرداخت هزینه‌ها در این موسسه به‌شکل آنلاین طراحی شده است. پس از ثبت نام نیز شما به پلتفرم حرفه‌ای آفاق برای حضور در کلاس‌های آنلاین دسترسی خواهید داشت.

با کلاس های آنلاین زبان بزرگسال آفاق، انگلیسی را حرفه‌ای بیاموزید

موسسه زبان آفاق دوره‌های زبان‌ انگلیسی ویژه دبیرستانی‌ها و بزرگسالان را در سطوح مختلف برگزار می‌کند. تمامی این دوره‌ها به‌شکل آنلاین و از طریف پلتفرم موسسه ما برگزار می‌شوند. بنابراین متقاضیان ساکن تهران و دیگر شهرها و شهرستان‌ها بدون نیاز به حضور در موسسه می‌توانند برای ثبت نام و حضور در کلاس‌ها اقدام کنند. برای ثبت نام در دوره‌ها کافی است از طریق همین صفحه یکی از دوره‌ها را متناسب با سطح معلومات خود و نیز پیش‌نیازهای دوره انتخاب کرده و مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارید.

مطالعه بیشتر بستن
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت