LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

دوره های آموزش آنلاین زبان بزرگسال آفاق

ویدئو معرفی دوره

توسط سوپروایزر خصوصی

جهت دریافت مشاوره رایگـــان
و ثبت نام سریع شماره تماس خود را وارد نمائید:

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

کمی بیشتر درباره

دوره های خصوصی آنلاین آفاق

از آنجایی که متقاضیان دروه‌های خصوصی اهداف متفاوتی دارند، برای برطرف کردن نیاز تمامی ایشان آکادمی آفاق دوره‌های مختلف و متنوعی را در نظر گرفته تا تمامی افراد به اهداف خود به بهترین نحو برسند. بخش بزرگی از دوره‌های خصوصی آفاق در واقع همان دوره‌های گروهی است که به شیوه خصوصی و با سرعت و نظارت بیشتری انجام می‌گیرد. علاوه بر سرعت و کیفیت محتوای این کلاس‌ها ممکن است براساس نیاز و هدف شما شخصی سازی شود. مخاطبین دیگر این کلاس‌ها افرادی هستند که به دلایل مختلف از دوره گروهی خود جا مانده اند و قصد دارند تا در مدت زمان کوتاهی دوباره به دوستان خود در آن کلاس‌ها ملحق شوند، این عزیزان هم با شرکت در کلاس‌های خصوصی به سرعت میزان عقب ماندگی خود را جبران نموده و به ادامه آموزش گروهی خود میرسند. گروه دیگر افرادی هستند که به مهارت خواندن و نوشتن کمتر نیاز دارند و بیشتر مهارت گفتار و شنیدار برایشان اهمیت دارد، این افراد نیز می‌توانند در دوره SOC یا گفتگوی آزاد شرکت نموده و به سرعت در این 2 مهارت قوی‌ شوند.

اطلاعات بیشتر راجع به

دوره های آموزش آنلاین زبان نوجوانان

زبان آموزان در طول دوره های آموزشی خود افزون بر ارزشیابی مستمر ترمیک توسط اساتید در پایان سطوح مشخص مصاحبه شفاهی نیز خواهند داشت.

A1-C2

دوره خصوصی
دوره خصوصی
از سطح مبتدی
تا بالاترین سطح

SOC

مکالمه آزاد
دوره خصوصی
مشاغل و مهاجرت

سوالات متداول گروه آموزشی خصوصی

دوره آنلاین خصوصی زبان آفاق مناسب چه کسانی است؟

تنوع دوره‌های آموزش زبان خصوصی و آنلاین آفاق باعث شده است که تمامی متقاضیان زبان با سطوح مختلف معلومات بتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند. همچنین این دوره‌ها برای تمامی متقاضیان مهاجرت و افرادی که می‌خواهند رزومه آموزشی قوی داشته باشند نیز مناسب هستند.

دوره‌های آنلاین خصوصی زبان آفاق شامل چه دوره‌هایی هستند؟

دوره‌های A1-C2 شامل دوره‌های عمومی آموزش زبان برای سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته هستند. همچنین دوره‌هایی نیز برای افرادی برگزار می‌شوند که می‌خواهند مهارت مکالمه خود را تقویت کنند و دوره‌هایی نیز برای تامین اهداف شغلی و مهاجرتی.

پلتفرم کلاس‌های خصوصی آنلاین آفاق دارای چه قابلیت‌هایی است؟

آفاق دارای یکی از برترین و کامل‌ترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین زبان در ایران است که از قابلیت‌های آن می‌توان به به‌اشتراک‌گذاری دوربین، اشتراک‌گذاری انواع فایل، پخش فیلم در بورد، پخش فایل صوتی، برگزاری آزمون کتبی، صدور کارنامه و … اشاره کرد. از طرف دیگر این پلتفرم دارای 5 سرور اختصاصی است که ارائه خدمات آنلاین آموزشی بدون قطعی را تضمین می‌کند. بنابراین حتی در صورت بروز هر گونه مشکل، در کمترین زمان، آموزش ادامه می‌یابد.

محتواهای آموزشی در کلاس‌های زبان خصوصی آنلاین آفاق چگونه ارائه می‌شوند؟

محتواهای آموزشی در موسسه آفاق در قالب پاور پوینت در اختیار مربیان آموزشی قرار می‌گیرند و از دیگر انواع فرمت‌های محتوا نیز می‌توان به تصاویر، ویدئوها و فایل‌های صوتی اشاره کرد.

مقالات مفید برای گروه آموزشی کودکان

آموزشگاه زبان قم
آموزشگاه زبان قم [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی قم ] + تلفن
 زبان زنجان
آموزشگاه زبان زنجان [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی زنجان ] + تلفن
آموزشگاه زبان اردبیل
آموزشگاه زبان اردبیل [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی اردبیل ] + تلفن

کلاس خصوصی زبان آنلاین | برگزاری کلاس خصوصی فقط برای شما در آفاق

کلاس خصوصی زبان آنلاین

اگر به‌دنبال بالاترین میزان بازدهی آموزش زبان هستید، کلاس خصوصی زبان آنلاین در موسسه آفاق بهترین گزینه برای شما است. شما می‌توانید از هر نقطه‌ای در کشور در این کلاس‌ها در بستر یک پلتفرم پیشرفته حاضر شوید، درحالی‌که تمامی کلاس بر یادگیری شما متمرکز است. این یعنی کلاس‌های خصوصی زبان در آفاق با میزان سواد و معلومات شما تنظیم می‌شوند و تمرکز استادان بر رفع نقاط ضعف شما در یادگیری زبان و ارائه به‌روزترین مطالب و بهبود یادگیری شما در کمترین زمان ممکن است. از طرف دیگر آفاق برای اهداف مختلف مانند مشاغل و مهاجرت و نیز برای سطوح سنی مختلف و سطوح معمولات مختلف، دوره‌های ویژه آنلاین و خصوصی را برای شما برگزار می‌کند.

کلاس زبان خصوصی آنلاین

موسسه زبان آفاق با درک نیازهای آموزشی فراگیران و نیز برای حذف هزینه‌های رفت‌وآمد و راحتی زبان‌آموزان، دوره‌های خصوصی زبان انگلیسی را طراحی کرده است. این دوره‌ها دارای منابع اختصاصی و استاندارد هستند و فراگیران می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های گوناگون از رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ تا تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت به پلتفرم آموزشی ما دسترسی داشته باشند و در کلاس‌ها شرکت کنند. متقاضیان حتی برای ثبت نام و پرداخت شهریه نیز نیازی به حضور در مجموعه ما ندارند و تمامی امور به‌طور آنلاین انجام می‌شود.

اگر به‌دلیل مشغله‌های کاری نمی‌توانید در کلاس‌های حضوری شرکت کنید، اگر به‌دلیل حضور در شهرستان از شرکت در دوره‌های موسسات برتر تهران محروم هستید، اگر در کلاس‌های گروهی نمی‌توانید توانایی‌های خود را به‌دلیل استرس، خجالتی بودن و ... نشان دهید و اگر می‌خواهید در زمان کمتر و با بیشترین کیفیت، زبان انگلیسی را بیاموزید، ما در مجموعه آفاق با برگزاری دوره‌های آنلاین خصوصی، این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم.

دوره های خصوصی زبان آنلاین

ما در مجموعه آفاق، طیف وسیعی از دوره‌های خصوصی زبان آنلاین را برگزار می‌کنیم. بعد از تعیین سطح شما در یک کلاس خصوصی زبان، متناسب با میزان تسلط خود بر زبان انگلیسی حاضر می‌شوید و استادان باتجربه ما با استفاده از منابع اختصاصی و تکنیک‌های به‌روز، مطالب مورد نیاز را به شما آموزش می‌دهند. دوره‌های A1-C2 تمامی سطوح را از مبتدی تا بالاترین سطح دربرمی‌گیرند. شما می‌توانید با افزایش دانش زبان خود به تمامی اهداف خود مانند تقویت رزومه آموزشی برای کارجویی در ایران، آمادگی بیشتر برای آزمون‌های بین‌المللی زبان و مهاجرت شغلی و تحصیلی به کشورهای خارجی استفاده کنید.

دوره‌های SEC موسسه آفاق نیز با اهداف و ویژگی‌های مختلف برگزار می‌شوند. کلاس آنلاین و خصوصی زبان مکالمه آزاد، دوره‌ای است که به‌جای گرامر بر مهارت‌های شنیداری، گفتاری و خواندن تمرکز دارد. بنابراین در این دوره می‌توانید در زمان معین، درست مانند یک انگلیسی‌زبان مکالمه کنید و مقصود خود را به شنوندگان با استفاده از این زبان برسانید. این دوره‌ها مناسب کسانی هستند که به تصحیح اشتباهات در تلفظ واژه‌ها، روانی بیشتر در کلام و ... نیاز دارند.

دوره‌های مناسب مشاغل در موسسه آفاق مناسب افرادی هستند که می‌خواهند از زبان انگلیسی به‌عنوان یک مدیوم ارتباط سازمانی استفاده کنند. در این دوره‌ها شما با کلمات و جملاتی آشنا می‌شوید که در گفتگوهای کاری در محیط‌هایی مانند شرکت‌های خصوصی و دولتی، صنایع، مشاغل حوزه بازرگانی و ... بیشتری استفاده را دارند.

دوره‌های آنلاین خصوصی با هدف مهاجرت نیز بر تمامی مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی تاکید دارند تا زبان‌آموزان بتوانند با تسلط کافی بر این مهارت‌ها بهترین نمرات را در آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی از جمله آیلتس کسب کنند و همچنین بتوانند در محیط کار یا تحصیل در کشورهای خارجی به‌راحتی از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط استفاده کنند. در ادامه برخی از دوره‌های دیگر آفاق را با هم مرور می‌کنیم.

کلاس خصوصی زبان آنلاین مخصوص کودکان

کلاس‌های خصوصی زبان آنلاین مخصوصی در موسسه آفاق شامل دو گروه کلاس‌های Pre-Primary و Primary هستند. بخش Pre-Primary شامل آموزش‌های اولیه زبان با محتواهایی شاد و جذاب و مناسب کودکان زیر 9 ساله است. بخش دوم نیز آموزش‌های سطح بعدی را دربرمی‌گیرد و شامل محتواهای آموزشی کمکی مانند ویدئوهای جذاب آموزشی است.

کلاس خصوصی زبان آنلاین مخصوص نوجوانان

موسسه آفاق کلاس‌های خصوصی را برای نوجوانان نیز برگزار می‌کند. در این کلاس‌ها منبع اصلی آموزشی مجموعه کتاب‌های Family Starter و Family and Friends هستند که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده‌اند. بنابراین اگر می‌خواهید فرزندان شما با بالاترین میزان تمرکز و بدون هرگونه حواس‌پرتی، مهارت‌های زبان انگلیسی را در نوجوانی بیاموزند، کلاس‌‎های خصوصی زبان آنلاین برای آن‌ها بهترین گزینه است.

کلاس خصوصی زبان آنلاین برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان

دوره‌های خصوصی زبان آنلاین برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان، تنوع بسیار بالایی دارند. این دوره‌ها از کلاس‌های Basic شروع می‌شوند که مناسب افرادی هستند که آموزش‌های پیشین را فراموش کرده‌اند و یا می‌خواهند زبان را از پایه بیاموزند. در ادامه دوره Perliminary شروع می‌شود که مهارت‌های زبانی فراگیران را ارتقا می‌دهد.

از دوره‌های زبان انگلیسی برای سطوح پیشرفته در موسسه آفاق نیز می‌توان از دوره‌های SEC و Mastery نام برد. منبع آموزشی در دوره Mastery، مجموعه کتاب‌های Mission Possible انتشارات یورک است. منبع آموزشی در دوره SEC نیز کتاب‌های Smart Choice انتشارات دانشگاه آکسفورد می‌باشد.

کلاس خصوصی زبان آنلاین برای شرکت در آزمون‌های زبان بین‌المللی

یکی از مهم‌ترین افتخارات موسسه آموزش زبان آفاق، ارائه خدمات آموزشی متنوع از جمله برگزاری کلاس‌های آنلاین خصوصی و گروهی برای افزایش آمادگی زبان‌آموزان برای شرکت در دوره‌های آیلتس است. ما در این موسسه دوره‌های مختلفی را برای افزایش آمادگی فراگیران با هدف کسب نمرات بالا در این آزمون‌ها برگزار می‌کنیم.

برخی از دوره‌های آفاق در این زمینه عبارتند از:

  • دوره Pre-FCE
  • دوره FCE
  • دوره CAE
  • دوره CPE
  • دوره آیلتس

هر یک از این دوره‌ها دارای مباحث متنوعی هستند. برای مثال دوره‌های دوره Pre-FCE و دوره FCE بیشتر بر ارتقا مهارت‌های زبانی پایه تمرکز دارند. دوره CAE شما را به سطحی می‌رساند که می‌توانید به‌راحتی در محیط‌های کار در کشورهای خارجی و نیز محیط دانشگاه با همکاران و هم‌دانشگاهی‌های خود به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید. دوره CPE از جمله دوره‌هایی است که به شما کمک می‌کند مدرکی را دریافت کنید که برای اخذ اپلای در کشورهای انگلیسی‌زبان گزینه مناسبی است و دوره آیلتس نیز اعتماد به نفس و آمادگی شما را برای دریافت مدرک محبوب و معتبر آیلتس افزایش می‌دهد.

تدریس خصوصی آنلاین زبان

آفاق یکی از برترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در ایران است که برترین و کامل‌ترین پلتفرم آموزش آنلاین را در اختیار دارد. پلتفرم آموزش آنلاین آفاق از امکان برگزاری کلاس آنلاین خصوصی و اشتراک انواع فایل صوتی و تصویری برخوردار است. از سوی دیگر شما می‌توانید از هر مکانی در این کلاس‌ها شرکت کنید. همچنین کلاس‌های زبان آنلاین و خصوصی آفاق دارای قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه هستند و بسیاری از هزینه‌‌های جانبی نیز در این روش آموزش، حذف می‌شوند. برای بهره‌مندی از این همه مزایا کافی است از طریق همین صفحه در دوره‌های خصوصی آنلاین آفاق ثبت نام کنید.

مطالعه بیشتر بستن
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت