LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.
متنوع‌ترین و منعطف‌ترین

دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

زبان آموز
0 +
مدرس
0 +
سال سابقه
0 +
دوره متنوع
0 +

دوره ویژه
کودکان

YL

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 9 تا 11
ارتقا تا سطح زبانی A1

JYL

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 12 تا 14
ارتقا تا سطح زبانی A1

دوره ویژه
نوجوانان

NB

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 15 تا 18
ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1

YP

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 15 تا 18
ارتقا تا سطح زبانی +B1

YM

متناسب با سطح یادگیری 
گروه سنی 15 تا 18
ارتقا تا سطح زبانی C2

دوره ویژه
بزرگسالان

NB

دوره گروهی و عادی
جهت یادگیری عمیق
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1

SEC

دوره گروهی و عادی
جهت یادگیری عمیق
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی B1

CS

دوره گروهی و
نیمه فشرده
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی Pre-A1

IGE

دوره گروهی و
نیمه فشرده
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی C1

ASD

دوره گروهی
مکالمه
گروه سنی بزرگسالان
ارتقا تا سطح زبانی C1

دوره ویژه
آزمون‌های بین المللی

Pre IELTS

دوره نیمه خصوصی
آمادگی آزمون آیلتس
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی +B2

IELTS

دوره نیمه خصوصی
آمادگی آزمون آیلتس
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی C1

CAE

دوره نیمه خصوصی
آمادگی آزمون CAE
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی C1

CPE

دوره نیمه خصوصی
آمادگی آزمون CPE
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی C2

دوره های
خصوصی و خاص

A1-C2

دوره خصوصی
دوره خصوصی
از سطح مبتدی
تا بالاترین سطح

SOC

مکالمه آزاد
دوره خصوصی
مشاغل و مهاجرت

TTC

دوره تربیت مدرس
دوره خاص

آفاق متنوع‌ترین دوره های آنلاین آموزش زبان در کشور

تنوع دوره‌های آموزشی از این جهت دارای اهمیت است که کیفیت یادگیری به ویژگی‌های سنی و سطح معلومات بستگی دارد و از آن مهم‌تر محتوای آموزشی باید با هدف شما از یادگیری زبان تناسب داشته باشد. برای مثال شما نمی‌توانید در دوره Basic یا SEC، مهارت‌های مورد نیاز برای کسب بالاترین نمرات در آزمون آیلتس را کسب کنید. به‌همین دلیل ما در موسسه آفاق بالاترین تنوع دوره‌ها را بر اساس ویژگی‌های سنی، سطح معلومات و اهداف یادگیری زبان طراحی کرده و برگزار می‌کنیم.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

دوره های کودکان و نوجوانان در موسسه آفاق

موسسه آفاق با تکیه بر دانش متخصصان برنامه‌‍ریزی درسی و استادان باسابقه زبان انگلیسی، دوره‌های بسیار متنوعی را برای زبان‌آموزان برگزار می‌کند. ما این دوره‌ها را در 3 گروه دوره‌های کودک و نوجوان، دوره‌های دبیرستانی‌ها و بزرگسالان و دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی دسته‌بندی کرده‌ایم. در ادامه ویژگی‌های دوره‌های مخصوص کودکان و نوجوانان را با هم بررسی می‌کنیم.

دوره Pre-Primary برای کودکان

دوران کودکی بهترین دوره برای یادگیری زبان است و کودکان از آمادگی ذهنی بیشتری برای یادگیری علوم و مهارت‌های جدید برخوردار هستند. کودکان در این دوره کلمات و جملات مورد نیاز برای مکالمه ابتدایی را می‌آموزند. ما این دوره را در 5 ترم طراحی کرده‌ایم و منبع آموزشی آن، مجموعه First Friends است.

دوره Pre-Primary برای نوجوانان

دوره‌های پیش‌مقدماتی باید دقیقا متناسب با سن باشند و ما برای نوجوانان نیز دوره اختصاصی آن‌ها را طراحی کرده‌ایم. این دوره شامل 3 ترم است و نوجوانان با دسترسی به منبع آموزشی این دوره یعنی کتاب‌های Family Starter می‌توانند از محیط منزل یا دیگر محیط‌ها در این دوره شرکت کنند.

دوره Primary برای کودکان

وقتی مقدار تسلط کودکان بر زبان انگلیسی از حد پیش‌مقدماتی بالاتر برود، نوبت به دوره مقدماتی (Primary) می‌رسد. کودکان در این دوره می‌توانند حروف و صداهای آن‌ها و ساده‌ترین جملات رایج در مکالمات روزمره را بیاموزند. این دوره در 4 ترم طراحی شده است که از کتاب‌های Family and Friends در آن‌ها برای آموزش زبان استفاده می‌شود.

دوره Primary برای نوجوانان

دوره Primary مخصوص نوجوانان برای سنین بالای 11 سال در نظر گرفته شده است. نوجوانان در این دوره های آنلاین زبان، مهارت‌های اولیه زبان انگلیسی را در هر 4 حوزه لیسنینگ، رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ می‌آموزند. منبع آموزشی این دوره‌ها کتاب‌های Family and Friends موسسه آکسفورد است.

دوره های دبیرستانی‌ها و بزرگسالان در موسسه آفاق

از نظر سطح آموزشی، دوره‌های آنلاین مخصوص دبیرستانی‌ها و بزرگسالان در موسسه زبان آفاق، بالاتر از دوره‌های Pre-Primary و Primary هستند. البته این افراد نیازی به گذراندن دوره‌های کودکان و نوجوانان برای آموزش‌های مقدماتی ندارند و آموزش‌های مقدماتی آن‌ها از دوره Basic شروع می‌شود. در ادامه با ویژگی‌های دوره‌های آنلاین آموزش زبان دبیرستانی‌ها و بزرگسالان در موسسه آفاق آشنا می‌شویم.

دوره Basic برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان

دوره Basic یکی از بهترین دوره های آنلاین آموزش زبان آفاق است که در آن تمامی آموزش‌های مقدماتی زبان به‌طور خلاصه و فشرده ارائه می‌شوند. بنابراین این دوره هم برای دبیرستانی‌ها با سطح تسلط زبانی کمتر و هم برای بزرگسالانی مناسب است که آموزش‌های اولیه را فراموش کرده‌اند. این دوره همچنین به‌صورت دو زبانه (فارسی و انگلیسی) طراحی شده است.

دوره Preliminary برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان

اگر می‌خواهید زبان انگلیسی را از سطح بعد از مقدماتی تا پیش از متوسط بیاموزید، کلاس آنلاین زبان Preliminary برای شما مناسب است. در این دوره ساختارهای ساده، گرامر مقدماتی و جملات کاربردی را می‌آموزید. این دوره دارای 13 ترم و منبع آموزشی آن کتاب‌های Possible Mission است. امکان شرکت در این دوره در حالت‌های نیمه‌فشرده، عادی و یا تک روز در پایان هفته وجود دارد.

دوره Mastery برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان

آموزش آنلاین زبان در دوره Mastery موسسه آفاق شامل آموزش‌های سطح متوسط به بالا است. این دوره دارای 24 ترم است و در آن علاوه‌بر کتاب از منابع آموزشی دیگر در قالب ویدئوها، فایل‌های صوتی و کتاب‌های داستان استفاده می‌شود. برنامه آموزشی در این دوره برای متقضایان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی زبان نیز مناسب است و مطالب پایه‌ای مورد نیاز به این افراد آموزش داده می‌شود تا تنها با شرکت در یک دوره آمادگی آزمون، بتوانند بهترین نمرات را در آن کسب کنند. منبع آموزشی این دوره، کتاب‌های York Mission Possible است.

دوره SEC برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان

یکی دیگر از دوره‌های محبوب آنلاین آموزش زبان در موسسه آفاق، دوره SEC است. در این دوره نیز مهارت‌های چهارگانه لیسنینگ، رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ در سطوح بالا آموزش داده می‌شوند اما تمرکز بر گرامر و گفتگو بیشتر است. در این کلاس آنلاین زبان همچنین از یک منبع آموزشی به‌روز و استاندارد با نام Smart Choice استفاده می‌شود که توسط موسسه آکسفورد تدوین شده است. از دیگر منابع آموزشی این دوره نیز می‌توان از کتاب‌های Tactics for Listening و Buzz Talk اشاره کرد که مهارت‌های شنیداری و گفتاری فراگیران را تقویت می‌کنند.

دوره اختصاصی تربیت مدرس یا TTC

اگر به آموزش زبان به‌عنوان یک حرفه علاقه دارید، کلاس آنلاین زبان TTC برای شما مناسب است. این دوره در قالب یک برنامه آموزشی 60 ساعتی تدوین شده است و حضور در آن نیازمند کسب نمرات بالا در آزمون‌های ارزیابی است. نکته مهم این‌که در صورت قبولی با مدرک A امکان جذب شما در موسسه آفاق به‌عنوان مربی آموزش زبان نیز وجود دارد. از ویژگی‌های این دوره می‌توان به آموزش مبانی تدریس، آموزش تکنیک‌های تدریس و میکرو ترینینگ اشاره کرد.

دوره های آنلاین زبان آفاق برای آمادگی شرکت در آزمون‌های بین‌المللی زبان

آزمون‌های بین‌المللی زبان، آزمون‌هایی برای ارزیابی میزان مهارت‌های زبانی زبان‌آموزان هستند که توسط دانشگاه‌ها و موسسات علمی مختلفی در دنیا برگزار می‌شوند. اهمیت کسب مدرک در این دوره‌ها در اعتبار بین‌المللی این مدارک و نیز امکان استفاده برای برای اهدافی مانند تقویت رزومه آموزشی، مهاجرت شغلی، کسب اپلای برای دانشگاه‌های خارجی و ... است. در ادامه با دوره های آنلاین آفاق برای آمادگی شرکت در آزمون‌های بین‌المللی زبان آشنا می‌شویم.

 دوره Pre-FCE؛ پیش‌نیاز برای دوره FCE

آزمون FCE یا First Certificate in English یکی از آزمون‌های زبان بین‌المللی موسسه کمبریج است دارای اعتباری در سطح آزمون‌های دیگری مانند آزمون KET، آزمون CAE و آزمون GRE می‌باشد. دوره Pre-FCE دوره‌ای است که در آن مقدمات شرکت در این آزمون را می‌آموزید تا بتوانید در دوره اصلی آمادگی این آزمون یا دوره FCE شرکت کنید. منبع آموزشی در این دوره 6 ترمی، مجموعه Gold Pre-First است.

دوره FCE برای کسب بهترین نمرات در آزمون FCE

آزمون‌های زبان بین‌المللی کمبریج از محبوب‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی هستند که اعتبار بالایی در سراسر جهان دارند. مزیت کسب نمرات بالا در این آزمون و داشتن مدرک آن در تقویت رزومه برای اهداف تحصیلی و شغلی در داخل و خارج از کشور است. دوره FCE آفاق بهترین دوره برای کسب آمادگی برای شرکت در این آزمون مهم زبان است که در 9 ترم برگزار می‌شود.

دوره CAE؛ برای کسب مدرک معتبر CAE کمبریج

دوره آنلاین CAE را می‌توان به‌نوعی ادامه‌ای بر آموزش‌های دوره FCE دانست که به شما کمک می‌کند تا آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون CAE کسب کنید. اخذ مدرک این آزمون باعث تسهیل روند مهاجرت می‌شود و اعتبار بین‌المللی دارد. دوره آنلاین CAE آفاق در 3 ترم برگزار می‌شود و پیش‌نیاز آن نیز کسب مدرک دوره Perliminary است. فارغ‌التحصیلان این دوره می‌توانند به‌راحتی انواع کتاب‌های علمی و خبرهای روزنامه‌ها را بخوانند و درک کنند و با تسلط بالایی به انگلیسی صحبت کنند.

دستیابی به اهداف مهاجرتی با شرکت در دوره CPE

اگر به‌دنبال دوره‌ای کاربردی برای دستیابی به اهداف مهاجرتی هستید، آموزش آنلاین زبان در دوره CPE برای شما گزینه‌ای ایده‌آل است. زیرا می‌توانید از مدرک این دوره با نمرات بالا برای مهاجرت شغلی یا تحصیلی به کشور انگلیس و بسیاری از کشورهای دیگر اقدام کنید. اهمیت دریافت مدرک این دوره به‌اندازه‌ای است که کسب نمرات A و B در آن، معادل با کسب نمره 9 در آزمون بین‌المللی آیلتس می‌باشد. شما می‌توانید با شرکت در کلاس آنلاین زبان CPE در 3 ترم بالاترین نمرات را در این آزمون کسب کنید.

کسب مدرک معتبرترین آزمون زبان دنیا با شرکت در دوره IELTS

در بین دوره های آنلاین آموزش زبان موسسه آفاق، دوره آیلتس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا با شرکت در دوره‌های Afaq Pre IETLS Course و Afaq IETLS Course از دانش و مهارت کافی برای شرکت در آزمون زبان بین‌المللی آیلتس برخوردار می‌شوید. لازم به ذکر است برترین دانشگاه‌ها در رنکینگ جهانی، مدرک این آزمون را برای اپلای می‌پذیرند و برای مهاجرت شغلی نیز می‌توانید از این مدرک استفاده کنید. این آزمون همچنین در انواع Academic و General Training برگزار می‌شود.

اعتبار منابع آموزشی دوره‌ها در موسسه زبان آنلاین آفاق

موسسه زبان آنلاین آفاق حساسیت بالایی در انتخاب منابع آموزشی دارد. بخش اصلی محتواها را مجموعه کتاب‌هایی تشکیل می‌دهند که برای دوره‌های مختلف زبان در این موسسه انتخاب شده‌اند. این کتاب‌ها توسط دانشگاه‌های برتر دنیا مانند آکسفورد و انتشارات York انگلستان طراحی و تدوین شده‌اند. حتی در مورد برخی از منابع مانند Mission Possible باید بگوییم این کتاب‌ها برای اولین‌بار در تاریخ آموزش زبان انگلیسی در ایران، متناسب با فرهنگ و تاریخ میهن عزیزمان تدوین شده‌اند.

در ادامه با برخی از این منابع آموزشی آشنا می‌شویم:

  • کتاب‌های Family and Friesnds: این کتاب‌ها کاملا برای آموزش زبان به کودکان و نوجوانان طراحی شده‌اند و دارای سطوح استاتر و سطوح بالاتر هستند. موسسه انتشارات دانشگاه آکسفورد این کتاب‌ها را منتشر کرده است
  • کتاب‌های Smart choice: این مجموعه کتاب‌ها نیز توسط موسسه انتشارات آکسفورد منتشر شده‌اند و در دوره‌های Sec تدریس می‌شوند. این کتاب‌ها به‌طور عمومی بر تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی تمرکز دارند
  • کتاب‌های Mission Possible: دارای دو سطح Preliminary و Mastery هستند. تمامی این کتاب‌ها توسط انتشارات مشهور York منتشر شده‌اند. سطح Preliminary این کتاب‌ها بعد از دوره Basic برای دبیرستانی‌ها و بزرگسالان آموزش داده می‌شود و سطح Mastery در ادامه آموزش‌های قبلی ارائه می‌شود
  • کتاب‌های Gold Advanced: این مجموعه از مشهورترین کتاب‌ها برای افزایش آمادگی متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس و CAE هستند و بر اساس سیستم و لهجه بریتانیایی (British Accent) تنظیم و تدوین شده‌اند
  • کتاب‌های Objective Proficiency: این مجموعه، دارای کتاب‌هایی تخصصی است که توسط موسسه کمبریج طراحی و منتشر شده‌اند
  • کتاب‌های StartUp: این کتاب‌ها دارای چندین سطح از مقدماتی تا پیشرفته هستند و توسط انتشارات پیرسون منتشر شده‌اند
  • کتاب‌های Mindset for IELTS: این مجموعه کاملا بر ارتقا مهارت‌های زبان انگلیسی آیلتس تمرکز دارد و از سوی انتشارات دانشگاه کمبریج انگلستان معرفی شده‌اند

انگلیسی را به‌طور تخصصی در دوره‌های محبوب و آنلاین آفاق بیاموزید

موسسه آنلاین زبان آفاق یکی از برترین مراکز آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف است که دوره‌های متنوعی را متناسب با نیازها و اهداف آموزشی شما ارائه می‌دهد. این دوره‌ها همچنین متناسب با نوع دوره ممکن است در انواع نیمه‌فشرده، عادی و تک جلسه برگزار ‌شوند.

شما همچنین برای حضور در این دوره های آنلاین زبان به پلتفرم حرفه‌ای آفاق دسترسی خواهید داشت که یکی از برترین پلتفرم‌های آموزشی با امکانات متنوعی مانند به‌اشتراک‌گذاری فایل، پخش فایل صوتی و ویدئویی در کلاس و ... است. برای ثبت نام در دوره‌های متنوع آفاق، کافی است یکی از دوره‌ها را متناسب با شرایط سنی، اهداف آموزشی و پیش‌نیازهای دوره‌ها انتخاب کنید و مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارید.

مطالعه بیشتر بستن
دسته‌بندی دوره‌های آموزش زبان آنلاین آفاق چگونه است؟

این دوره‌ها در 3 گروه آموزش زبان برای کودکان و نوجوانان، دوره‌های مخصوص بزرگسالان و دبیرستانی‌ها و دوره‌های آمادگی برای آزمون‌های زبان بین‌المللی دسته‌بندی می‌شوند.

چه کتاب‌هایی در دوره‌های مخصوص کودکان و نوجوانان آموزش داده می‌شوند؟

در این دوره‌ها از مجموعه کتاب‌های Family and Friesnds استفاده می‌شود که توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر شده‌اند.

در دوره مخصوص آمادگی برای آزمون زبان آیلتس، چه چیزهایی می‌آموزیم؟

در دوره آیلتس آفاق، شما با ساختار آزمون آیلتس آشنا می‌شوید و مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی را متناسب با ویژگی‌های این آزمون در سطوح پیشرفته می‌آموزید.

چطور در دوره های آنلاین آموزش زبان آفاق شرکت کنیم؟

بعد از ثبت نام در دوره و تعیین زمان‌های جلسات آنلاین، شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین آفاق، در این کلاس‌ها از هر مکانی شرکت کنید. این پلتفرم همچنین دارای امکاناتی مانند برگزاری آزمون کتبی آنلاین، صدور کارنامه آنلاین، صحبت زنده و بدون تاخیر استاد با زبان‌آموزان و … است.

AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت