LOGO HD-01

TTC Courses

ویژه تربیت مدرس آفاق

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

پیشنیاز دوره

زمان دوره

گواهینامه دوره

پشتیانی آموزشی

دکتر اسماعیلی | سوپروایزر دوره تربیت مدرس

معرفی دوره تربیت مدرس آفاق

یکی از دوره‌های حرفه‌ای آموزش زبان، دوره تربیت معلم TTC است. افرادی که در این دوره شرکت می‌کنند، در صورت موفق شدن در دوره و همین‌طور قبولی در تست‌های آموزشی، می‌توانند به عنوان معلم زبان شروع به کار کنند. ما در مجموعه و آکادمی زبان آفاق، امکان شرکت در دوره آنلاین تربیت مدرس زبان TTC را برای شما فراهم کرده‌ایم.

دوره TTC آموزش معلمی زبان چیست؟

هر آکادمی و آموزشگاه زبانی به نیروی حرفه‌ای و کارآمد برای آموزش نیاز دارد. برای فعالیت به عنوان معلم زبان، لازم نیست که حتما رشته دانشگاهی‌تان زبان باشد و مدرک مرتبط با آن دریافت کرده باشید. بلکه در صورت برخورداری از دانش کافی و شرکت دوره TTC، به راحتی می‌توانید مدرک لازم برای فعالیت به عنوان معلم زبان را دریافت کنید.

به طور کلی، دو‌ره آنلا‌ین تر‌بیت مد‌رس ز‌بان TTC یا Teachers Training Course، دوره‌ای است که آموزشگاه‌ها برای تربیت معلم‌های زبان جدید و استخدام آن‌ها برگزار می‌کنند. اگر تمایل به شرکت در این دوره و استخدام به عنوان آموزگار زبان خارجی را دارید، می‌توانید در دوره TTC ارائه شده در آموزشگاه زبان آفاق شرکت کنید. برای این منظور، با ما در تماس باشید.

افرادی که قصد شرکت در دو‌ره آنلا‌ین تر‌بیت مد‌رس ز‌بان TTC در آموزشگاه آفاق را دارند، باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند. همچنین در طول دوره نیز برایشان آزمون‌های عملی استانداردی در نظر گرفته خواهد شد. در صورتی که شرکت‌کننده در این دوره بتواند بعد از شرکت در این آزمون‌ها، نمره و امتیاز مناسبی کسب کند، به عنوان استاد زبان استخدام خواهد شد.

دوره آنلاین تربیت مدرس زبان TTC در مجموعه آفاق

اگر می‌خواهید در دوره آنلاین تربیت مدرس زبان TTC شرکت کنید، ما در مجموعه آفاق آماده ارائه خدمات به شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت خدمات، کافی است همین حالا با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

معرفی اساتید TTC

نحوه ی تدریس در دوره تربیت مدرس

همانطور که میدانید دوره‌های تربیت مدرس در بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات زبان در حال برگزاری است و هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند که می‌تواند برای داوطلبان و مخاطبان جالب باشد. اما دوره‌ی تربیت مدرس که در موسسه آفاق برگزار میشود یک تفاوت بسیار بزرگ با دیگر دوره‌های از این دست دارد و آن کاربردی بودن این دوره است. منظور اینست که در این دوره کلی گویی نشده و وقت داوطلبان بیهوده گرفته نخواهد شد و به اصطلاح وبیناری برگزار نمی‌شود، بلکه تمام روش‌های تدریس از جمله چهار مهارت اصلی و زیر مهارت‌های اون مثل تدریس vocabulary و grammar به صورت کاملا عملی و علمی بر پایه آخرین متد‌های روز دنیا که از سوی دانشگاه‌های معتبر دنیا از جمله دانشگاه کمبریج و آکسفورد هدف‌گذاری و طراحی شده‌اند؛ برگزار می‌شود. به جرأت می‌توان گفت داوطلبانی که حضور مستمر و فعالی در این دوره دارند به اندازه چند واحد رشته‌ی زبان در دانشگاه مطلب علمی فرامی‌گیرند که قابلیت اجرا در کلاس‌های خودشان را دارد و لذت یادگیری زبان را صد چندان می‌کند و از این طریق می‌توانند بهترین انتقال دهنده دانش به زبان آموزان خود باشند.

جشن پایان دوره برگزیدگان دوره TTC افاق

شما می‌توانید همین حالا برای ثبت نام در دوره آنلاین تربیت مدرس زبان TTC  اقدام کنید. با پشت سر گذاشتن این دوره و کسب نمره قبولی در آن، می‌توانید به عنوان معلم زبان در مجموعه‌های مختلف از جمله در مجموعه آفاق استخدام شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره و ثبت نام در دوره TTC آکادمی آفاق، کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

 

مدارک ارائه شده در دوره تربیت مدرس

معرفی دانش‌آموزانی که موفق به کسب نمره A شدند

سوالات متداول دوره تربیت مدرس

آیا شرایط سنی برای شرکت در آزمون TTC وجود دارد؟

معمولا آموزشگاه‌ها برای تدریس و دوره TTC شرایط سنی در نظر می‌گیرند. در حالت کلی، متقاضیان تحصیل در این دوره باید سنی بالاتر از 18 سال داشته باشند. اما ممکن است برخی آموزشگاه‌ها برای پذیرش معلم حداقل سن بالای 20 سال را تعیین کرده باشند.

هزینه شرکت در دوره آنلاین تربیت مدرس زبان TTC چقدر است؟

با توجه به نوع و شرایط کلاس، نمی‌توان هزینه دقیقی را برای آن بیان کرد. اما به طور کلی، شهریه شرکت در کلاس TTC، تقریبا برابر با IELTS است.

آیا مدرک TTC ارائه شده از آکادمی آفاق معتبر است؟

بله. تمام مدارک پایان‌دوره ارائه شده از سمت آموزشگاه ما کاملا معتبر هستند و می‌توانید با خیال راحت از این بابت، در کلاس‌های TTC ثبت نام کنید.

برترین ویژگی دوره آنلاین تربیت مدرس زبان TTC چیست؟

برترین ویژگی شرکت در این دوره، امکان ثبت نام در این کلاس با هزینه مناسب و در هر زمان و مکان است. به این معنی که می‌توانید از هر شهری که باشید، برای شرکت در دوره TTC اقدام کنید.

مقالات مفید برای دوره تربیت مدرس

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
تأثیر کلاس‌های زبان آنلاین بر کلاس حضوری
تأثیر کلاس‌های زبان آنلاین بر کلاس حضوری
محل کار
7 روش آگاهانه برای تقویت زبان انگلیسی در محل کار