LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

دوره های آموزش آنلاین زبان کودکان

ویدئو معرفی دوره

توسط سوپروایزر کودکان

جهت دریافت مشاوره رایگـــان
و ثبت نام سریع شماره تماس خود را وارد نمائید:

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

کمی بیشتر درباره

دوره های آموزش آنلاین زبان کودکان

دوره آموزش آنلاین زبان کودک موسسه بزرگ آفاق یکی از مهمترین دوره های آموزشی مجموعه است. کلاس های زبان کودک در دو گروه سنی 9 تا 11 سال و 12 تا 14 سال برگزار میشود.

زبان آموزان در دوره‌های primary به دلیل تاثیرگذاری مسئله سن در پروسه یادگیری به دو گروه YL-Young learners و JYL-Junior learners تقسیم بندی می‌شوند. گروه‌های YL در زمان ثبت نام، شامل محدوده سنی 9 تا 11 و گروه JYL شامل گروه سنی 12 تا 14 سال است. از آنجایی که موسسه آفاق ارائه دهنده ی هر 2 نوع کلاس های عادی-ترمیک و خصوصی می باشد، اولیاء گرامی می‌توانند در زمان ثبت نام بر اساس اهداف و زمان‌بندی که برای فرزندان خود در نظر دارند، نوع کلاس را انتخاب نمایند.

در هر دوره آموزش زبان کودکان با بهره گیری از به روز ترین متد آموزشی زبان انگلیسی در دنیا، در کنار استفاده از مجموعه کتاب های Family & Friends و پک‌های تخصصی گردآوری شده از منابع  معتبر آموزشی زبان انگلیسی توسط هسته علمی موسسه زبان آفاق، تمامی مهارت های گفتاری، نوشتاری، و شنیداری زبان آموزان تقویت خواهد شد. اما، تمرکز اصلی بر روی مهارت speaking است.

زبان آموزان در طول دوره های آموزشی خود افزون بر ارزشیابی مستمر ترمیک توسط اساتید در پایان سطوح مشخص مصاحبه شفاهی نیز خواهند داشت.

مسیر هدایت تحصیلی

دوره‌های آموزش آنلاین زبان کودکان تا دوره‌های نوجوانان

اطلاعات بیشتر راجع به

دوره های آموزش آنلاین زبان کودکان

زبان آموزان در طول دوره های آموزشی خود افزون بر ارزشیابی مستمر ترمیک توسط اساتید در پایان سطوح مشخص مصاحبه شفاهی نیز خواهند داشت.

JYL

متناسب با سطح یادگیری 
ارتقا تا سطح زبانی A1

YL

متناسب با سطح یادگیری 
ارتقا تا سطح زبانی A1

سوالات متداول کلاس زبان کودکان

کلاس های زبان کودکان ویژه چه سنینی است؟

کلاس های زبان کودک در دو گروه سنی 9 تا 11 سال و 12 تا 14 سال برگزار میشود.

آموزش زبان کودک به چه صورت انجام میشود؟

آموزش زبان کودک در موسسه زبان آفاق بصورت آنلاین انجام میشود.

آموزش زبان کودک در چه سطحی انجام میشود؟

دوره‌های primary به دلیل تاثیرگذاری مسئله سن در پروسه یادگیری به دو گروه YL-Young learners و JYL-Junior learners تقسیم بندی و بصورت تخصصی با بروزترین متدها اموزش داده می‌شوند.

در دوره آنلاین آموزش زبان کودکان چه کتابهایی اموزش داده میشود؟

از مجموعه کتاب های Family & Friends و پک‌های تخصصی گردآوری شده از منابع معتبر آموزشی زبان انگلیسی توسط هسته علمی موسسه زبان آفاق استفاده میشود.

مقالات مفید برای گروه آموزشی کودکان

ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه

کلاس آنلاین زبان کودکان آفاق

زبان انگلیسی اگر به‌درستی آموزش داده شود، آموزشی شاد و هیجان‌انگیز برای کودکان است. ما در مجموعه آفاق با درک این موضوع، دوره‌هایی استاندارد و در عین حال مفرح و جذاب را برای کودکان ایجاد کرده‌ایم. مزیت اساسی این دوره‌ها نیز در این است که دیگر نیازی به نگرانی برای رفت‌وآمد و ایمنی کودکان برای شرکت در کلاس‌های حضوری نیست و فرزندان شما می‌توانند به‌طور آنلاین در دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق شرکت کنند.

مشخصات کلاس آنلاین زبان ویژه کودک آفاق

کلاس آنلاین زبان ویژه کودک آفاق در 2 دوره برگزار میشود:

 • گروه سنی 9 تا 11 سال
 • گروه سنی 12 تا 14 سال

چرا شرکت در کلاس های آنلاین زبان کودک آفاق را پیشنهاد می‌کنیم؟

بسیاری از والدین علاقه دارند که کودکان آن‌ها از همان زمان کودکی با حروف و کلمات زبان انگلیسی آشنا شوند و بتوانند به‌تدریج مهارت‌های این زبان را بیاموزند. شرکت در کلاس‌های حضوری یکی از گزینه‌های پیش رو است. با این حال شرکت در این کلاس‌ها به‌ویژه برای کودکان و والدین، مشکلات مختلفی را ایجاد می‌کند. از یک سو بسیاری از کودکان تمایلی به حضور در کلاس‌ها ندارند و برخی دیگر خجالتی هستند و نمی‌توانند در کلاس مشارکت مناسبی داشته باشند. در حالی که در صورت حضور در دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق، چنین مشکلاتی وجود ندارد و آن‌ها از منزل یا هر مکان دیگری می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

از طرف دیگر شرکت در دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق به‌معنای حذف هزینه‌های رفت‌وآمد با کمک والدین یا سرویس‌های خصوصی است. به‌طور معمول والدین زمان کافی برای رساندن و برگرداندن فرزندان خود به محیط آموزشگاه را ندارند. همچنین در صورتی که کودکان بخواهند خودشان به محیط آموزشگاه بروند، نگرانی‌های فراوانی از نظر تامین امنیت آن‌ها وجود دارد. اما با حضور در دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق، شما بر فعالیت فرزند خود در محیط خانه نظارت دارید و هیچگونه نگرانی دیگری نخواهید داشت.

برخی از مزایای دیگر شرکت در دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق را با هم مرور می‌کنیم:

 • دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق دارای محتواهایی شاد و مفرح هستند
 • ذهن کودکان آمادگی بیشتری نسبت به بزرگسالان برای دریافت آموزش‌ها دارد
 • محتواهای آموزشی در این دوره‌ها با شعرخوانی و موسیقی و ویدئوهای جذاب همراه است
 • این دوره‌ها با کمک یک پلتفرم بی‌نظیر و بدون قطعی با چندین سرور برگزار می‌شوند
 • آفاق والدین دانش‌آموزان را در جریان پیشرفت آموزشی فرزندانشان قرار می‌دهد
 • امکان دریافت مشاوره آموزشی برای والدین وجود دارد
 • تمامی محتواهای آموزشی مطابق با استانداردهای زبان اروپا هستند

اول: دوره آنلاین Pre-Primary برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان

کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان Pre-Primary یکی از دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق است که برای ارائه آموزش‌های زبان انگلیسی از پیش از دوران مدرسه طراحی شده است. ما در موسسه آفاق تلاش کرده‌ایم با وجود آنلاین بدون این دوره، فضایی شاد و مفرح را برای کودکان ایجاد کنیم. برای این کار، ما از انواع تکنیک‌های رایج و به‌روز آموزش انگلیسی به کودکان استفاده می‌کنیم که از جمله آن‌ها می‌توان ایجاد بازی‌ها در کلاس آنلاین، پخش محتوای صوتی مانند شعر و موسیقی به زبان انگلیسی، پخش ویدئوهای انیمیشن برای آموزش حروف، کلمات و صداها و ... استفاده کرده‌ایم.

دوره آنلاین Pre-Primary یک دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان است که در 5 ترم برگزار می‌شود و تمرکز ما در این دوره ابتدا بر ایجاد انگیزه یادگیری برای کودکان است به‌طوری‌که بیشترین میزان مشارکت را داشته باشند. ما همچنین در کلاس‌های گروهی، آموزش‌ها را با میزان پیشرفت فرزندان شما ارائه می‌دهیم و اطمینان پیدا می‌کنیم که تمامی فراگیران به سطح مناسبی از یادگیری برسند. مربیان آموزشی در این دوره‌ها بر یادگیری حروف زبان انگلیسی و صدای آن‌ها، یادگیری کلمات زبان انگلیسی برای حیوانات، گل‌ها، مشاغل و ... و یادگیری جملات ساده و کاربردی این زبان تمرکز دارند.

منبع آموزشی در دوره Pre-Primary کودکان

یکی از مزایای شرکت در دوره های آنلاین زبان کودکان آفاق این است که تمامی منابع آموزشی در موسسه ما از معتبرترین منابع آموزشی در سراسر دنیا هستند. برای مثال ما در دوره Pre-Primary از مجموعه کتاب‌های First Friends استفاده کرده‌ایم. این کتاب‌ها بر اساس تحقیقات علمی بر روی آموزش فونتیک به کودکان تدوین شده‌اند. حتی ترتیب حروف برای آموزش و سرعت آموزش نیز در این کتاب‌ها بر مبنای تحقیقات علمی و زبان‌شناسی بوده است.

در این مجموعه کتاب‌ها برای افزایش جذابیت از روش‌های مختلفی استفاده شده است. اولا این کتاب‌ها دارای تصاویر رنگی با رنگ‌های شاد و طرح‌های جذاب هستند. از طرف دیگر در بسیاری از صفحات، تمرکز محتوا بر آموزش یک حرف یا کلمه خاص با ویژگی‌های فونت و طراحی قابل مشاهده است. بنابراین، با ساختاری قابل اعتماد، محتوایی غنی و جذابیت بالا، First Friends منبعی ایده‌آل برای آموزش انگلیسی به فرزندان شما است. این کتاب از سوی انتشارات آکسفورد منتشر شده و دارای اعتباری جهانی است.

دوم: دوره آنلاین Primary برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان

بعد از یادگیری آموزش‌های اولیه در دوره Pre-Primary نوبت به آموزش‌های دوره Primary می‌رسد. فرزندان شما در دوره قبلی، با حروف زبان انگلیسی و صداهای آن‌ها و برخی از کلمات کاربردی و مناسب برای سنین کودکی آشنا شده‌اند. آن‌ها همچنین برخی از جملات ساده را آموخته‌اند. بنابراین دارای آمادگی کافی برای آموزش‌های بعدی هستند.

ما در مجموعه آفاق امکان دریافت آموزش‌های زبان انگلیسی کودکان با روش آنلاین را ایجاد کرده‌ایم. در این دوره کودکان، دایره لغات خود را گسترش می‌دهند، جملات بیشتری را برای مکالمه می‌آموزند و بیشتر از قبل با ساختار زبان انگلیسی آشنا می‌شوند. دریافت این آموزش‌ها باعث افزایش مهارت‌های شناختی کودکان نیز می‌شود و آن‌ها می‌توانند دامنه دانش عمومی خود را نیز با استفاده از این زبان افزایش دهند.

مربیان موسسه آفاق برای ارائه خدمات آموزشی و افزایش جذابیت آموزش‌ها از وسایل کمک‌آموزشی، نرم‌افزار، فایل‌های صوتی و نیز فایل‌های ویدئویی و انیمیشن‌ها استفاده می‌کنند. تنوع موضوعات در این دوره نیز بسیار بالا است. برای مثال کودکان واژگان مورد استفاده در محیط‌های مختلف مانند نام برخی از ابزارها، اشیا، لوازم خانگی و ... را به زبان انگلیسی می‌آموزند.

منبع آموزشی در دوره Primary کودکان

همانطور که گفتیم در موسسه آفاق منابع آموزشی در دوره های آنلاین ویژه کودکان آفاق از میان منابع آموزشی مورد تایید دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج انگلستان انتخاب می‌شوند. در دوره Primary نیز از یک مجموعه بسیار معتبر با نام Family and Friends استفاده می‌شود که توسط دانشگاه و انتشارات آکسفورد انگلستان، تدوین و منتشر شده است.

در مجموعه کتاب‌های Family and Friends تمرکز بر مهارت‌های نوشتاری و گفتاری کودکان است. این کتاب‌ها همچنین با محتواهای دیجیتالی متنوع همراه هستند که برخی از آن‌ها توسط خود انتشارات آکسفورد تهیه شده‌اند. از سوی دیگر تمامی این محتواها طوری تدوین شده‌اند که برای فراگیران غیر انگلیسی‌زبان مناسب و به‌راحتی قابل درک باشند.

این مجموعه کتاب‌ها ساختار بسیاری عالی دارند و مهارت‌های فرعی را هم آموزش می‌دهند که از جمله آن‌ها می‌توان به نقطه‌گذاری اشاره کرد. این کتاب‌ها و منابع کمک‌آموزشی دیگر همراه هستند که شامل آهنگ‌ها، سرود‌ها و تمرین‌های تعاملی هستند. برنامه درسی در این کتاب‌ها همچنین به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های اجتماعی و عاطفی خود را توسعه دهند و موفقیت در کلاس درس آنلاین و مدرسه را تضمین کنند.

شرایط حضور در کلاس های آنلاین زبان کودکان آفاق

ما در موسسه آفاق به‌عنوان مرجع برتر کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی، این امکان را ایجاد کرده‌ایم که بتوانید تمامی مراحل ثبت نام را نیز به‌صورت آنلاین انجام دهید. بنابراین والدین دیگر نیازی به حضور در مجموعه ما ندارند و می‌توانند از روش ثبت نام اینترنتی استفاده کنند.

از سوی دیگر موسسه زبان آفاق دارای یک پلتفرم حرفه‌ای است که امکان حضور آنلاین کودکان را در کلاس‌ها با بالاترین کیفیت و امکانات متنوع ایجاد می‌کند. کودکان می‌توانند از طریق دستگاه‌های مختلف مانند تبلت، لپ‌تاپ و رایانه در این کلاس‌ها شرکت کنند. از سوی دیگر این پلتفرم دارای 5 سرور اختصاصی است و در صورت هرگونه قطعی، در کمترین زمان، کلاس دوباره برقرار می‌شود.

برخی از امکانات پلتفرم کلاس آنلاین آفاق عبارتند از:

 • برخورداری سرورهای قدرتمند اختصاصی با ویژگی‌های سخت‌افزاری بسیار
 • عدم نیاز به فیلترشکن برای استفاده از پلتفرم آفاق
 • امکان دسترسی به پلتفرم با کمترین پهنای باند در کشور
 • امکان صدور کارنامه آنلاین از طریق پلتفرم در کمترین زمان بعد از آزمون‌ها
 • امکان برگزاری انواع آزمون‌های آنلاین با انواع سبک‌های طراحی سوال
 • برخورداری از تخته وایت برد آنلاین
 • امکان به‌اشتراک‌گذاری انواع محتوا با فرمت‌های گوناگون
 • امکان پخش فایل‌های صوتی مانند ترانه‌های زبان انگلیسی در کلاس
 • امکان پخش فایل‌های ویدئویی همزمان با آموزش‌ها برای فراگیران
 • امکان آپلود تکالیف و محتواهای متنی برای استفاده تمامی زبان‌آموزان
 • امکان ضبط فیلم کلاس‌های آنلاین برای مرور مطالب کلاسی
 • امکان گروه‌بندی زبان‌آموزان و در چندین اتاق مکالمه با اهداف مختلف

با کلاس‌های آنلاین آفاق، کودکان انگلیسی را آسان می‌آموزند

موسسه زبان آفاق، مجموعه‌ای باسابقه و متمرکز بر ارائه خدمات آموزشی آنلاین به زبان‌آموزان در سنین مختلف در بستر اینترنت است. ما کلاس‌های آموزش آنلاین را برای کودکان نیز برگزار می‌کنیم. این کلاس‌ها در گروه دوره Pre-Primary و Primary قرار می‌گیرند و در آن‌ها کودکان با مفاهیم اولیه زبان انگلیسی مانند حروف زبان انگلیسی، صداهای حروف، کلمات پرکاربرد، جملات رایج و کاربردی، ترانه‌های ساده و سرگرم‌کننده و ... آشنا می‌شوند. تمامی مراحل ثبت نام در این کلاس‌ها به‌صورت آنلاین است و والدین بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌توانند مراحل ثبت نام فرزندانشان را پشت سر بگذارند.

مطالعه بیشتر بستن
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت