دوره SEC

دوره مکالمه بزرگسالان به گونه ای طراحی گردیده که زبان آموزان حاضر در این کلاس ها پس از پایان دوره قادر خواهند بود  که نیاز های روزمره خود را در محاوره و مکالمه مرتفع سازند.

در این دوره مکالمه زبان انگلیسی بدون تاکید بر گرامر آن تدریس خواهد شد و زبان آموزان این دوره در کلاس تنها با تاکید بر گفتگو (Speaking) و تمرین های شنیداری (Listening) و خواندن (Reading) و کار بر روی فیلم زمان خود را در کلاس خواهند گذراند.دوره SEC به صورت عادی، فشرده و نیمه فشرده تشکیل میشوند و زبان آموزان با توجه به زمان های آزاد و توانایی خود میتوانند پس از تعیین سطح در این کلاس ها شرکت نمایند.

کتاب های مورد استفاده در این دوره ها، Smart Choice از انتشارات Oxford می باشد.در کنار کتاب Smart Choice، جهت تقویت بیشتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی، از کتاب های Tactics for Listening و Buzz Talk استفاده می شود.

 

 

 

زبان آموزان در طول دوره در ارزیابی های مختلف، جهت اطمینان از پیشرفت، شرکت خواهند کرد.

برای کمک به توانایی های شنیداری و خواندن و ارتقا دایره واژگانی زبان آموزان، آن ها ملزم به خواندن چند کتاب با توجه به سطح خود می باشند.این کتاب ها به همراه فایل صوتی در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد و در طول دوره ملزم به ارائه کنفرانس در کلاس از کتاب های خود، می باشند.

در پایان دوره ۱۶ ترمه SEC زبان آموزان می توانند بنابر نیاز خود  در سطوح بالاتر کلاس های Pre-advanced و یا آمادگی آزمون های بین المللی در آفاق شرکت کنند.

 

فلوچارت دوره های بزرگسالان

 

 • 4

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

 • ایرج قیمتی ۸ دی ۱۳۹۷

  با سلام
  لطفا شرایط را بفرمایید

  • webadmin ۱۰ دی ۱۳۹۷

   سلام شما میتونید برای اطلاع از شرایط با تلفن ۰۲۱-۵۱۴۸ تماس بگیرید.

 • جلال عظيمي ۲ مرداد ۱۳۹۸

  یا سلام و احترام ، من یک فرصت محدود ۵ ماهه دارم که می توانم در کلاسهای زبان انگلیسی در ایران شرکت کنم ، الآن سطح زبان من مبتدی نیست اما خیلی خوب هم نیستم ، باید نسبن به تقویت آن اقدام کنم ، از شهریور تا دی ماه وقت دارم ، چگونه می توانید به من کمک کنید ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید ، سپاسگزارم .

  • webadmin ۵ مرداد ۱۳۹۸

   با سلام
   راهنمایی کردن شما یک امر تخصصی است و نیاز به مشاوره دارد
   لطفا با شماره ی ۰۲۱-۵۱۴۸ تماس بگیرید تا مشاوران آفاق شما را راهنمایی کنند.
   با تشکر