LOGO HD-01

JYL Courses

ویژه گروه سنی 12 تا 14 سال

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

پیشنیاز دوره

زمان دوره

گواهینامه دوره

پشتیانی آموزشی

معرفی دوره کودکان JYL

از آنجا که تطابق مناسب مطالب آموزشی با گروه های سنی مختلف نقش بسیار موثری در فرآیند یادگیری دارد، لذا آن دسته از زبان آموزانی که در رده سنی ۱۱ سال به بالا قرار دارند پس از یادگیری کامل اصوات و کسب مهارت روخوانی وارد دوره Primary میشوند.

با توجه به اینکه تنوع و جذابیت از لازمه های یادگیری این گروه سنی می باشد، لذا در این دوره سعی بر آن است که آموزش کامل چهار مهارت اصلی (شنیداری-گفتاری-خواندن و نوشتاری) با بکارگیری کتاب های مخصوص هر مهارت در کنار کتاب اصلی به همراه فعالیت های آموزشی جذاب صورت پذیرد.پس از پایان این دوره زبان آموزان قادر خواهمد بود مکالمه انگلیسی را در سطح متوسط به صورت صحیح و روان انجام دهند. با توجه به اینکه حافظه تصویری زبان آموزان در این دوره بسیار پر رنگ و آموزش از این طریق بسیار موثر می باشد، لذا در کنار مطالب هر کتاب فیلم هایی متناسب با هر موضوع درسی و گروه سنی زبان آموزان در نظر گرفته شده است که تاثیر بسزایی در امر یادگیری زبان اموزان دارد. به همراه این دوره کتاب هایی متناسب با هر گروه سنی و توانایی آن ها در نظر گرفته شده است که کمک شایانی به بالا بردن دامنه لغات زبان آموزان و مهارت گفتاری آن ها خواهد کرد.

پس از پایان دوره Pre-Primary  و یادگیری صدا ها و حروف و جملات ساده، نوبت به یادگیری ساختار های زبان انگلیسی از طریق موقعیت های واقعی می رسد. در این کلاس ها که با استفاده از کتاب های (Family and Friends (1-4 تالیف انتشارات Oxford برگزار می شود فرزندان شما به تدریج شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی خواهند کرد.

معرفی اساتید JYL

کتاب تدریس شده در دوره JYL

در این کلاس ها علاوه بر استفاده از جدیدترین کتاب های موجود، جدیدترین روش ها را نیز جهت موفقیت زبان آموزان با استفاده از تکنولوژی بروز آموزشی (فیلم، نرم افزار، وسایل کمک آموزشی) به کار خواهیم گرفت.

کلاس های آفاق در گروه سنی کودکان بسیار مفرح، جذاب و عین حال پربار می باشد.

در کنار کتاب های اصلی Family and Friends در این دوره از کتاب های کمک آموزشی مختص Family and Friends استفاده می گردد.

نظرات زبان آموزان دوره JYL

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

با عرض پوزش، ممکن است شناسه شما صحیح نباشد (اگر هیچ شناسه ای قرار نداده اید، به این معنی است که تشخیص خودکار کار نمی کند.). و لطفاً مطمئن شوید که عنصر انتخابی شما با Swiper توسعه داده شده است.

با عرض پوزش، شاید شناسه شما درست نباشد. و لطفاً مطمئن شوید که عنصر انتخابی شما با Swiper توسعه داده شده است.

مدارک ارائه شده در دوره JYL

سوالات متداول دوره JYL

دور‌ه آنلا‌ین ا‌نگلیسی کو‌دک JYL مناسب چه افرادی است؟

به طور کلی، کودکانی که می‌خواهند به تازگی یادگیری به زبان انگلیسی را آغاز کنند و دانشی در این زمینه ندارند، باید در دور‌ه آنلا‌ین ا‌نگلیسی کو‌دک JYL شرکت کنند.

آیا در صورت آشنایی پایه با زبان انگلیسی، لازم است که در دوره JYL شرکت کنیم؟

پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل پایه‌ای بودن این مفاهیم، حتما برای یادگیری دقیق و کامل، یک بار فرزندتان را در دوره JYL ثبت نام کنید.

کتاب پایه برای آموزش زبان در دوره JYL چیست؟

کتاب در نظر گرفته شده برای این سطح آموزشی، کتاب های Family Friends  است.

مهم‌ترین مزیت دوره آنلاین انگلیسی کودک JYL چیست؟

مهم‌ترین مزیت این دوره، آنلاین بودن آن و امکان شرکت در کلاس در هر شهر و مکانی است.

مقالات مفید برای گروه آموزشی کودکان

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
تأثیر کلاس‌های زبان آنلاین بر کلاس حضوری
تأثیر کلاس‌های زبان آنلاین بر کلاس حضوری
محل کار
7 روش آگاهانه برای تقویت زبان انگلیسی در محل کار