چگونه آموزش آنلاین زبان انگلیسی را شروع کنیم؟

۲۵ ۰۹ ۱۳۹۷

اینترنت مکانی است که هم می‌‌تواند ابزار مفیدی باشد و هم می‌تواند یک حواس پرتی اذیت کننده باشد. ضرر با سود اینترنت بستگی به استفاده شما از آن دارد.
شما می‌توانید از آن برای تحقیق استفاده کنید یا اینکه در آن محتوای بی‌ارزش ببینید.
چیزی که نمی‌شود انکار کرد، تاثیر اینترنت بر یادگیری زبان است. اما مسئله این است که شما چگونه بتوانید بهترین استفاده را از ابزارهای آنلاین در اینترنت برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی کنید.

شروع آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

آسان شروع کنید:

ابتدا تصمیم بگیرید چه زبانی را می خواهید یاد بگیرید و چرا؟ از نظر شرایط کار شما شاید زبان چینی را به دلیل تعداد زیاد صحبت کننده در جهان جذاب بدانید.
از نظر شرایط مسافرت خیلی ها زبان انگلیسی را مفید میدانند.
در جهان زبان انگلیسی در ۷۰ کشور صحبت میشود.

قدم دوم:

قدم دوم این است که چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ باید چندین اپلیکیشن موبایل بخریم؟ یا اینکه گوشی را فیلم ها و موسیقی های انگلیسی پر کنیم؟
خریدن اپلیکیشن راهکار گرانی است و همچنین امکان دارد بعضی از اپلیکیشن‌ها باعث ایجاد سردرگمی و ناسازگاری شوند.
همچنین در فیلم ها و ترانه نیز ممکن است عبارات و دیالوگ های سختی وجود داشته باشد که می‌تواند برای مبتدی‌ها سخت باشد.
به جای خالی کردن جیب خود با دقت تصمیم بگیرید و از یک متخصص زبان کمک بگیرید.

بپرسید و جواب بگیرید:

خیلی از سایت های یادگیری زبان آموزش های مقدماتی و تست با قیمت کم دارند، وقتی شما به یک متخصص زبان مراجعه کنید و به او می‌گویید که قصد یادگیری زبان دارید، آن ها سطح شما را بررسی کرده و با توجه به آن به شما بهترین روش برای یادگیری را پیشنهاد می کنند.

مسیر رسیدن به مقصدتان:

به عنوان دانش آموز، ما به دنبال درس های آسان و قابل فهم هستیم که دارای هدف باشد. در آموزش زبان به صورت آنلاین شما به صورت برنامه ریزی شده به یادگیری زبان خواهید پرداخت و حتی می‌توانید مشخص کنید که می خواهید چه قسمتی از زبان را یاد بگیرید، گرامر، لغت یا نوشتار.
وقتی معلم شما را بیشتر بشناسد، می تواند با توجه به استعداد شما، بهترین روش یادگیری پیشنهاد کند و شما را به سطح پیشرفته برساند.

از این مطلب نیز غافل نشوید!  راه‌کارهای تقویت زبان انگلیسی برای افراد پرمشغله

تکالیف مختص به خودتان:

یک معلم آنلاین حرفه ای می‌تواند برای شما تکلیف مختص به خودتان را تهیه کند که بتوانید در خارج از کلاس نیز استفاده کنید، مثلا وقتی منتظر دوستتان هستید می‌توانید آنچه را که یاد گرفتید دوره کرده و تمرین کنید.

نکاتی برای گرفتن بهترین نتایج از آموزش آنلاین زبان انگلیسی

مانند خیلی از انواع درس خواندن، یادگیری زبانی مانند انگلیسی به صورت انگلیسی دارای لحظات پر چالشی می‌باشد. این مهم است که بدانید موقیت با کار زیاد بدست می‌آید و در یک شب بدست نخواهد آمد این ۴ نصیحت زیر را را مد نظر داشته باشید:
۱- هیچ وقت در یادگیری زبان انگلیسی عجله نکنید.
۲- همیشه با معلم آنلاین خود ارتباط برقرار کنید.
۳- از یادگیری در اوغات فراغت خود غافل نشوید.
۴- سعی کنید زبان مورد نظر خود را هر روز تمرین کنید.

بخت با سرسختان یار است:

یادتان باشد که در هنگام یادگیری زبان اعتماد به نفس داشته باشید. اگر شما در هنگام صحبت کردن به زبان خارجی خجالت می‌کشید یا احساس ترس می‌کنید، یادتان باشد که آموزش آنلاین فقط بین خودتان و معلمتان است و شما جلوی یک کلاس یا گروه صحبت نمی‌کنید. و این باعث می‌شود کم کم ترس یا خجالتتان از بین برود.
امیدواریم با این مقاله توانسته باشیم به شما در مورد تصمیم گیری راجع یادگیری زبان به صورت آنلاین کمک کرده باشیم.

ترجمه شده توسط موسسه زبان آفاق

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.