نکاتی درباره ی بالا بردن توانایی self study

۳۰ ۰۴ ۱۳۹۷

اگر شما در کشوری هستید که زبان انگلیسی زبان رسمی آن کشور نیست باز هم میتوانید این زبان را خودتان تمرین کنید. معلمان ESL نکاتی را به ما می آموزند که در زیر به برخی از این گفته ها اشاره شده است  که می تواند برای شما نیز مفید باشد:

Deborah Ferris, UNSW Global:

“شما باید به همه چیز توجه داشته باشید بنابراین اگر مثلا مقاله ای می خوانید و در آن به واژه ‘depend’ برخورد کردید باید ببینید که بعد از این واژه چه حرفی می آید که ‘on’ است. پس باید به صورت ‘depend on’  آورده شود.”

Virginia Mawer, EF Sydney:

“شما میتوانید با اسکایپ تماس برقرار کنید، فیلم ببنید، به بردکست گوش دهید و دوستان جدید پیدا کنید.”

Ibrahim Abdullah, Milner International College:

“من به شما پیشنهاد میکنم که مقاله هایی مطالعه کنید که مقداری از سطح علمی خودتان پایین تر است. اینگونه شما مجبور نیستید در هر صفحه ۱۰ بار به دیکشنری مراجعه کنید. من پیشنهاد میکنم از چیز هایی که نمیدانید عبور کنید و با توجه به ادامه مقاله آن ها را تصور کنید زیرا کلمات همدیگر را دنبال می کنند.”

Patricia Tuma, University of Wollongong:

“اگر شما عاشق فیلم دیدن هستید من فیلم دیدن را پیشنهاد می کنم ولی اگر شما ارتباطات اجتماعی را ترجیح می دهید،دوستان جدید پیدا کنید.”

Garrath Bell, Griffith English Language Institute:

“منبع های مستقل زیادی در بیرون هستند، دسترسی به هرآنچه آنلاین است بسیار خوب میباشد”

Alison Foley, University of Wollongong:

“یکی از راه ها، افزایش مهارت شنیداری است، حال افزایش این مهارت میتواند از هر طریقی باشد، رادیو، تلویزیون، فیلم، یا حتی شنیدن صحبت افراد انگلیسی زبان در اتوبوس یا مترو”

از این مطلب نیز غافل نشوید!  معرفی آزمون بین المللی CAE یا CEFR Level C1

ترجمه شده توسط موسسه زبان آفاق

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.