جشن دهمین سالگرد فعالیت موسسه زبان آفاق

۱۲ ۱۰ ۱۳۹۶

این جشن با محوریت بزرگداشت دهمین سال فعالیت موسسه زبان آفاق در تاریخ ۳۰ آبان در سالن همایش‌های پژوهشکده‌ی فرهنگ و هنر و معماری و با حضور شخصیت‌های برتر برگزار شد. وبسایت جدید موسسه و دوره‌ی تخصصی ITC تربیت مدرس حرفه‌ای که از ابتدای دی ماه در این موسسه برگزار می‌شود در این مراسم رونمایی و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی زبان آفاق، اسدالله بردبیشه، مدیرعامل مجموعه درباره برنامه‌ی دهمین سالگرد فعالیت این مجموعه گفت: موسسه‌ی زبان آفاق بعد از حدود یک دهه حضور فعال و مؤثر در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی و با مخاطبان بی‌شمار در این حوزه‌ هم‌اکنون به عنوان یک برند صاحب سبک در بازار شناخته می‌شود.
مدیرعامل موسسه زبان آفاق  با اشاره به چارچوب اجرایی این جشن گفت: این رویداد با شعار جشن بزرگداشت دهمین سال فعالیت موسسه زبان آفاق و با هدف رونمایی از وب سایت جدید موسسه و معرفی دوره ی تخصصی ITC  تربیت مدرس حرفه ای با حضور اساتید و پرسنل موسسه برگزار شد.

او تصریح کرد: ده سال فعالیت مستمر و مداوم در زمینه‌ی آموزش تخصصی زبان در کلیه مقاطع سنی با تمرکز بر گروه سنی کودک و نوجوان و تربیت و آموزش زبان آموزان ممتاز موسسه به عنوان مدرسان حرفه‌ای و ایجاد موقعیت شغلی برای آنها در این آموزشگاه به عنوان مدرس، سرمایه‌ی ارزشمندی برای خانواده‌ی آفاق است و ما تلاش کردیم  برای احترام به این همراهی ده ساله، با برگزاری تخصصی‌ترین دوره‌ی تربیت مدرس حرفه‌ای زبان و طراحی وب سایت رسمی موسسه در سالگرد ده سالگی آفاق، جهت ارتباط بهتر با زبان آموزان و والدین محترمشان قدمی شایسته در این مسیر برداریم.

از این مطلب نیز غافل نشوید!  مصاحبه آقای برد بیشه با روزنامه صمت
  • 0

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.