LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

YL Courses

ویژه گروه سنی 9 تا 11 سال

جهت دریافت مشاوره رایگان و استفاده از 3 جلسه رایگان کودکان شماره خود را در کادر زیر وارد نمائید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و توضیحات تکمیلی را خدمت شما بیان نمایند:

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

پیشنیاز دوره

زمان دوره

گواهینامه دوره

پشتیانی آموزشی

دوره زبان انگلیسی کودک YL ویژه کودکان 9 تا 11 سال

از آنجا که تطابق مناسب مطالب آموزشی با گروه های سنی مختلف نقش بسیار موثری در فرآیند یادگیری دارد، لذا آن دسته از زبان آموزانی که در رده سنی 9 الی 11 سال قرار دارند پس از یادگیری کامل اصوات و کسب مهارت روخوانی در دوره زبان انگلیسی کودک YL ویژه کودکان 9 تا 11 سال وارد دوره Primary میشوند.

با توجه به اینکه تنوع و جذابیت از لازمه های یادگیری این گروه سنی می باشد، لذا در این دوره سعی بر آن است که آموزش کامل چهار مهارت اصلی (شنیداری-گفتاری-خواندن و نوشتاری) با بکارگیری کتاب های مخصوص هر مهارت در کنار کتاب اصلی به همراه فعالیت های آموزشی جذاب صورت پذیرد.پس از پایان این دوره زبان آموزان قادر خواهمد بود مکالمه انگلیسی را در سطح متوسط به صورت صحیح و روان انجام دهند. با توجه به اینکه حافظه تصویری زبان آموزان در این دوره بسیار پر رنگ و آموزش از این طریق بسیار موثر است، لذا در کنار مطالب هر کتاب فیلم هایی متناسب با هر موضوع درسی و گروه سنی زبان آموزان در نظر گرفته شده است که تاثیر بسزایی در امر یادگیری زبان اموزان دارد. به همراه این دوره کتاب هایی متناسب با هر گروه سنی و توانایی آن ها در نظر گرفته شده است که کمک شایانی به بالا بردن دامنه لغات زبان آموزان و مهارت گفتاری آن ها خواهد کرد.

پس از پایان دوره Pre-Primary  و یادگیری صدا ها و حروف و جملات ساده، نوبت به یادگیری ساختار های زبان انگلیسی از طریق موقعیت های واقعی می رسد. در این کلاس ها که با استفاده از کتاب های (Family and Friends (1-4 تالیف انتشارات Oxford برگزار می شود فرزندان شما به تدریج شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی خواهند کرد.

معرفی اساتید YL

کتاب تدریس شده در دوره زبان کودک YL سن 9 تا 11 سال

پس از پایان دوره Pre-Primary و یادگیری صدا ها و حروف و جملات ساده، نوبت به یادگیری ساختار های زبان انگلیسی از طریق موقعیت های واقعی می رسد. در کلاس آنلاین زبان کودک YL سن 9 تا 11 سال با استفاده از کتاب های (Family and Friends (1-4 تالیف انتشارات Oxford برگزار می شود فرزندان شما به تدریج شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی خواهند کرد.

از آنجا که در این دوره، پایه ی یادگیری صدا ها، کلمات، ساختار های پایه و خواندن برای زبان آموزان کودک، شکل میگیرد و علاقه مندی کودکان نسبت به حضور در کلاس های زبان به وجود می آید، در آفاق تلاش کرده ایم که این کلاس ها را به صورتی مفرح، جذاب، فعال و در عینه حال پویا و خلاق، برگزار کنیم.

آفاق دوره آموزشی کودکان را در دو گروه سنی مختلف برگزار میکند. به این ترتیب کودکان ۹ ساله و ۱۱ الی ۱۲ ساله در کلاس های جداگانه و با سرعت آموزشی متفاوت که مناسب هر گروه سنی می باشد، آموزش می بینند.

نظرات زبان آموزان دوره YL

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Sorry, your ID is maybe not correct. And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

مدارک ارائه شده در دوره YL

سوالات متداول دوره YL

دور‌ه آنلا‌ین ا‌نگلیسی کو‌دک YL مناسب چه افرادی است؟

به طور کلی، کودکانی که می‌خواهند به تازگی یادگیری به زبان انگلیسی را آغاز کنند و دانشی در این زمینه ندارند، باید در دور‌ه آنلا‌ین ا‌نگلیسی کو‌دک YL شرکت کنند.

آیا در صورت آشنایی پایه با زبان انگلیسی، لازم است که در دوره YLشرکت کنیم؟

پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل پایه‌ای بودن این مفاهیم، حتما برای یادگیری دقیق و کامل، یک بار فرزندتان را در دوره YL ثبت نام کنید.

کتاب پایه برای آموزش زبان در دوره YL چیست؟

کتاب در نظر گرفته شده برای این سطح آموزشی، کتاب های Family Friends  است.

مهم‌ترین مزیت دوره آنلاین انگلیسی کودک YL چیست؟

مهم‌ترین مزیت این دوره، آنلاین بودن آن و امکان شرکت در کلاس در هر شهر و مکانی است.

مقالات مفید برای گروه آموزشی کودکان

ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
ویژگی‌های دوره آنلاین زبان انگلیسی کودکان
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه
کلمات کاربردی انگلیسی در فرودگاه
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت