LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

دوره های‌آنلاین آمادگی آزمون‌های بین‌المللی

ویدئو معرفی دوره

توسط سوپروایزر آزمون‌های بین‌‎المللی

جهت دریافت مشاوره رایگـــان
و ثبت نام سریع شماره تماس خود را وارد نمائید:

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

کمی بیشتر درباره

دوره های‌آنلاین آمادگی آزمون‌های بین‌المللی

دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون‌های بین‌المللی آفاق شامل 3 گروه با عناوین دوره کامل آیلتس، CAE و CPE است. آفاق با سابقه طولانی در حوزه تدریس دوره‌های آمادگی آیلتس یکی از مراکز شناخته شده این آزمون بوده و همواره این مرکز ارتباط تنگاتنگی با مرکز تخصصی آفاق آیلتس داشته و دارد. هدف از برگزاری این دوره‌ها رسیدن زبان آموزان به نمره 7.5 آیلتس خواهد بود.

دوره‌‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی CAE و CPE نیز دوره‌هایی است که در بالاترین سطوح آموزش زبان تدریس شده و علاقمندان پس از گذراندن دوره‌های آزمون‌های آیلتس امکان شرکت در این دوره و بالطبع آن حضور در آزمون بین‌المللی آنرا خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر راجع به

دوره های‌آنلاین آمادگی آزمون‌های بین‌المللی

زبان آموزان در طول دوره های آموزشی خود افزون بر ارزشیابی مستمر ترمیک توسط اساتید در پایان سطوح مشخص مصاحبه شفاهی نیز خواهند داشت.

CAE

دوره گروهی
آمادگی آزمون CAE
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی C1

CPE

دوره گروهی
آمادگی آزمون CPE
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی C2

IELTS

دوره گروهی
آمادگی آزمون آیلتس
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی C1

Pre
IELTS

دوره گروهی
آمادگی آزمون آیلتس
آزمون‌های بین‌المللی
ارتقا تا سطح زبانی +B2

سوالات متداول گروه آموزشی آمادگی آزمون‌های بین‌‎المللی

در دوره آیلتس چه کتابهایی تدریس می‌شود؟

کتاب هایی که برای آزمون آیلتس در آکادمی آفاق تدریس میشه، کتاب های Mindset for IELTS  هست که 4 مهارت Reading، Listening، Writing و Speaking  رو در بر میگیره و زبان آموزان دوره در صورت یادگیری مطالب و تکنیک های ذکر شده توی این کتاب ها، تا نمره ی 7.5 پیش میبره.

دوره های آیلتس گروهی ما به دو دسته ی Pre-IELTS و IELTS تقسیم میشه که زبان آموزان دوره های Pre-IELTS کتاب Mindset for IELTS 2 و زبان آموزان IELTS کتاب Mindset for IELTS 3 رو مطالعه می کنن. هر کدوم از این کتاب ها در طول 4 ترم تدریس میشه. در انتهای  هر ترم از این دوره، زبان آموزان آزمون کتبی دارند و در انتهای دوره ی 4 ترمه، یک مصاحبه ی شفاهی از اون ها گرفته میشه.

دوره امادگی ازمون CAE چگونه است؟

کتابی که برای این کلاس ها تدریس میشه Gold C1 Advanced  هست. به واسطه ی سطح نسبتا غنی و بالای این کتاب ها، زبان آموزان عموما بخاطر بالا بردن سطح General English خودشون در این کلاس ها شرکت می کنند. این کتاب در طول 6 ترم کامل تدریس می شه. در انتهای  هر ترم از این دوره، زبان آموزان آزمون کتبی دارند و در انتهای دوره ی 6 ترمه، یک مصاحبه ی شفاهی از اون ها گرفته میشه.

دوره امادگی ازمون CPE چگونه است؟

دوره ی آخر، CPE هست که مربوط به سطح C2 یا Proficiency میشه. دقیقا مثل CAE معمولا زبان آموزانی که قصد دارن سطح زبان خودشون رو تا سطوح عالی پیش ببرن این دوره رو انتخاب میکنن. کتابی که در حال حاضر توی این کلاس ها تدریس میشه Objective Proficiency هست و برای این دوره ها هر ترم 2 یونیت از این کتاب تدریس میشه و به صورت پیش فرض 6 ترم برای این دوره در نظر گرفته شده. در انتهای هر ترم از این دوره، زبان آموزان طی یک مصاحبه شفاهی ارزیابی میشن.

آیا آزمون‌های بین‌المللی داخل مرکز برگزار می‌شود؟

از آنجایی که آزمون های بین المللی در مراکز خاصی که مربوط به آکادمی‌ها نیستند برگزار میشود، زبان آموزان در انتهای این دوره‌ها تنها مدرک شرکت در هر دوره رو دریافت می کنند و باید به صورت مستقل در ایران یا خارج از کشور در این آزمون‌ها شرکت نمایند.

مقالات مفید برای گروه آموزشی آمادگی آزمون‌های بین‌‎المللی

آموزشگاه زبان قم
آموزشگاه زبان قم [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی قم ] + تلفن
 زبان زنجان
آموزشگاه زبان زنجان [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی زنجان ] + تلفن
آموزشگاه زبان اردبیل
آموزشگاه زبان اردبیل [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی اردبیل ] + تلفن

دوره های آنلاین آزمون‌ های بین ‌المللی زبان | با خدمات آفاق، آسان مدرک بگیرید

تحقق اهداف کاری و تحصیلی با دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی آفاق

آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی، آزمون‌هایی برای ارزیابی میزان تسلط شما بر این زبان هستند. اهمیت دریافت مدرک این آزمون‌ها در مواردی مانند تقویت رزومه برای استخدام در داخل کشور و نیز تحقق اهداف مهاجرت تحصیلی و شغلی است. به‌دلیل دشواری شرکت در دوره‌های حضوری، موسسه آفاق امکان حضور شما در دوره های آنلاین آزمون‌ های بین ‌المللی زبان از جمله آزمون‌های مهمی مانند آیلتس، FCE، CPE و CAE را ایجاد کرده است.

معرفی دوره های آنلاین آزمون‌ های بین ‌المللی زبان موسسه آفاق

ما در موسسه آموزش زبان آفاق دوره‌هایی تخصصی را برای افزایش آمادگی و ارتقا دانش مهارت زبان‌آموزان برای حضور در آزمون‌های بین‌المللی زبان و کسب بالاترین نمرات برگزار می‌کنیم. در بین این آزمون‌ها ما آزمون‌هایی را انتخاب کرده‌ایم که بیشترین کاربرد و اهمیت را دارند. برای مثال در میان آزمون‌های کمبریج، ما آزمون‌های بالاتر از متوسط (upper intermediate) را انتخاب کرده‌ایم. در ادامه با دوره‌های موسسه آفاق برای این آزمون‌ها آشنا می‌شویم.

دوره Pre-FCE؛ مقدمات را در این دوره بیاموزید

دوره Pre-FCE یک دوره مقدماتی برای ارتقا دانسته‌ها و مهارت‌های زبانی و افزایش آمادگی برای شرکت در آزمون زبان FCE است. این دوره همچنین پیش‌نیاز دوره FCE می‌باشد. آزمون FCE بر اساس استاندارهای زبانی اروپا (CEFR) طراحی شده و با مدیریت و نظارت دانشگاه کمبریج انگلستان در کشورهای مختلف دنیا برگزار می‌شود.

اخذ مدرک آزمون FCE به‌معنای تسلط کافی بر مهارت‌های زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط زبانی در محیط‌های مختلف است. دقیقا به‌همین‌دلیل مهم‌ترین مزیت دریافت مدرک آن را می‌توان تقویت رزومه برای اهداف تحصیلی و کاری دانست. برای مثال در برخی کشورها کارفرماها دریافت مدرک زبان را برای شما امری ضروری نمی‌دانند اما داشتن مدرک FCE به آن‌ها نشان می‌دهد که می‌توانید به‌راحتی با همکاران خود در محیط کار گفتگو کنید. دوره Pre-FCE شامل آموزش‌هایی است که پایه‌ای را ایجاد می‌کنند تا دریافت مدارک بالاتر آزمون‌های کمبریج نیز برای شما آسان شود.

دوره FCE؛ تقویت رزومه با شرکت در این دوره

زبان‌آموزان بعد از یادگیری محتواهای درسی مفید و عمومی برای آمادگی آزمون FCE در دوره Pre-FCE وارد دوره FCE می‌شوند که تمرکز بیشتری بر ساختار این آزمون زبان بین‌المللی دارد و یکی از محبوب‌ترین دوره های آنلاین آزمون های بین المللی زبان در موسسه آفاق است. آزمون FCE نشان‌دهنده تسلط زبانی بیش از متوسط و معادل با سطح زبانی B2 در استاندارد اروپا می‌باشد. این آزمون دارای 3 بخش اساسی با نام‌های مصاحبه، کاربرد زبانی، درک مطلب، نگارش و درک شنیداری است. شما در دوره FCE آفاق با تمامی این بخش‌ها آشنا می‌شوید.

نکته دیگر این که این دوره از جمله دوره‌هایی است که بیش از تکنیک بر دانش بالای زبانی تمرکز دارد. بنابراین با شرکت در دوره FCE می‌توانید اطمینان پیدا کنید که تسلط شما بر زبان انگلیسی تا حد قابل توجهی افزایش یافته است. از طرف دیگر افرادی که مدرک FCE را با نمرات بالا کسب می‌کنند شانس زیادی در استخدام به‌عنوان مربی زبان و موقعیت‌های شغلی نیازمند به تسلط زبانی در ایران دارند.

دوره CAE برای اثبات تسلط بر مهارت‌های زبان انگلیسی

در بین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی به‌دلیل ارائه توسط دانشگاه کمبریج و اعتبار نسبتا بالا در کشورهای گوناگون از شهرت بالایی برخوردار است. این آزمون از جمله آزمون‌های سطح پیشرفته کمبریج است و مهارت‌های زبانی فراگیران را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. به‌همین دلیل وقتی مدرک این آزمون در رزومه شما باشد، کارفرمایان اطمینان پیدا می‌کنند که تسلط شما بر زبان انگلیسی در سطح مطلوب است.

دوره CAE موسسه آفاق یک دوره آنلاین است که زبان‌آموزان در آن می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به آموزشگاه از طریق پلتفرم پیشرفته مجموعه ما آمادگی لازم برای شرکت در آزمون CAE را به‌دست بیاورند. مربیان این دوره‌ها نیز به شما کمک می‌کنند تا شما مهارت‌های زبانی خود را تا سطح C1 بر اساس استانداردهای اروپا افزایش دهید. این کلاس‌های آنلاین همچنین دارای انعطاف‌پذیری زمانی قابل توجهی هستند تا همه متقاضیان شرکت در آزمون CAE در آن شرکت کنند.

منبع آموزشی در دوره CAE موسسه آفاق مجموعه کتاب‌های Gold Advanced است. این مجموعه کتاب‌ها از جمله معتبرترین منابع برای افزایش آمادگی شرکت در آزمون‌های کمبریج هستند. این کتاب‌ها توسط انتشارات پیرسون منتشر شده‌اند و لهجه مد نظر نیز در آن‌ها بریتیش است.

دوره CPE؛ از محبوب‌ترین دوره های آنلاین آزمون‌ های بین ‌المللی زبان

دوره CPE یکی از دوره های ‌آنلاین آمادگی آزمون‌های بین‌المللی موسسه آفاق است که به شما کمک می‌کند در آزمون بین‌المللی CPE بهترین نمره را دریافت کنید. دوره CPE توسط دانشگاه کمبریج برگزار می‌شود و دریافت مدرک آن به معنای تسلط بر زبان انگلیسی در سطح C2 است. مزیت دریافت این مدرک نیز در این است که امور مهاجرتی با دشواری کمتری انجام می‌شوند. از طرف دیگر مدرک این آزمون، هیچگاه منقضی نمی‌شود و نیازی به به‌روزرسانی و امتحان دوباره ندارد. همچنین هزینه این آزمون از آزمون آیلتس کمتر است و باعث تقویت رزومه تحصیلی شما می‌شود.

دوره CPE مشابه با دوره آیلتس بر تقویت مهارت‌های چهارگانه اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ تمرکز دارند. هر یک از این بخش‌ها نیز در آزمون CPE دارای چندین بخش مختلف هستند. بنابراین مربیان دوره در مجموعه آفاق در کلاس‌های آنلاین به شما در موفقیت در این بخش‌ها کمک می‌کنند. در ضمن در صورت نمرات A و B در آزمون CPE، معادل با دریافت نمره 9 در IELTS هستند.

منبع آموزشی برای زبان‌آموزان در این دوره، مجموعه کتاب‌های Objective Proficiency است توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است. این منبع آموزشی در ویرایش دوم خود شامل 20 بخش است که طیف وسیعی از موضوعات و مهارت‌های زبان انگلیسی را دربرمی‌گیرد و به فراگیران کمک می‌کند تا خود را به مهارت زبان انگلیسی سطح C2 برسانند. این منبع آموزشی همچنین دارای نکاتی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند بتوانند در محیط‌های شغلی و آموزشی در خارج از کشور به‌راحتی با دیگران به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند.

دوره CPE موسسه آفاق تمامی بخش‌های آزمون CPE را پوشش می‌دهد. کتاب‌های Objective Proficiency نیز توسط مجموعه Cambridge Learner Corpus تهیه شده است و از جمله برترین منابع آموزش زبان برای این سطح از مهارت زبان انگلیسی هستند.

دوره IELTS برای دریافت مدرک معتبرترین آزمون بین‌المللی زبان

در بین آزمون های زبان انگلیسی، آیلتس از همه مشهورتر است و دلیل آن نیز اعتبار بالای مدرک آیلتس نزد دولت‌ها، کارفرمایان و دانشگاه‌های برتر در سراسر دنیا است. آیلتس همچنین در بین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی، بیشترین کاربرد را در اخذ اپلای دارد. دوره آنلاین آیلتس موسسه زبان آفاق، بهترین گزینه برای ایجاد آمادگی برای کسب مدرک دوره آیلتس است.

این دوره در موسسه آفاق به دو بخش تقسیم می‌شود که عبارتند از

  • دوره Afaq Pre IETLS
  • دوره Afaq IETLS

در دوره IELTS آفاق شما با دقت بسیار بالا با ساختار آزمون آیلتس آشنا می‌شوید. این آزمون دارای چهار بخش با نام‌های رایتینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و ریدینگ است. هر بخش نیز دارای زمان‌بندی و سبک سوالات خاص خود است. آن‌چه در دریافت بهترین نمرات در این آزمون به شما کمک می‌کند، ارتقا سطح مهارت‌های زبان انگلیسی، آگاهی از نحوه نمره‌دهی در این آزمون، آشنایی با زمان‌بندی بخش‌ها و یادگیری تکنیک‌های پاسخ‌دهی به سوالات است. مربیان آموزشی در دوره های آنلاین آزمون بین المللی آیلتس، اطمینان حاصل می‌کنند که شما با تمامی این نکات به‌طور حرفه‌ای آشنا شوید و بتوانید با اعتماد به نفس بالا در این آزمون شرکت کنید.

منبع آموزشی در دوره آیلتس آنلاین مجموعه آفاق، مجموعه کتاب‌های Mindset for IELTS است. مزیت این کتاب‌ها در این است که توسط دانشگاه کمبریج تایید شده‌اند. در واقع تدوین و انتشار این کتاب‌ها حاصل همکاری انتشارات دانشگاه کمبریج و گروه Cambridge Assessment English است. گروه Cambridge Assessment English نیز همان بنیادی است که در تدوین سوالات آزمون آیلتس نقش دارد. بنابراین این مجموعه کتاب‌های بهترین انتخاب برای افزایش آمادگی زبان‌آموزان برای آزمون بین المللی آیتلس هستند.

 چگونه در دوره های آنلاین آزمون های بین المللی زبان شرکت کنیم؟

موسسه زبان آفاق دارای یک پلتفرم حرفه‌ای برای حضور آنلاین شما در کلاس‌های آزمون‌های بین‌المللی است. شما بعد از ثبت نام در دوره و شروع کلاس‌ها به‌راحتی می‌توانید از طریق دستگاه‌های مختلف مانند رایانه شخصی، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن همراه هوشمند در کلاس شرکت کنید. همچنین این پلتفرم دارای امکانات متنوعی است که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری آزمون آنلاین، به‌اشتراک‌گذاری انواع فایل، پخش ویدئو روی بورد و پخش فایل صوتی به‌طور زنده در کلاس اشاره کرد.

با موسسه آفاق بالاترین نمرات در آزمون‌های زبان بین‌المللی کسب کنید

آفاق مرجع برتر برگزاری کلاس‌های آمادگی برای آزمون های زبان انگلیسی بین‌المللی است. ما با استفاده از برترین منابع آموزشی، تجربه استادان برتر آزمون‌های بین‌المللی و پلتفرم حرفه‌ای، باکیفیت‌ترین خدمات آموزشی را به شما ارائه می‌کنیم. حضور در این کلاس‌ها مهارت زبانی و اعتماد به نفس شما را برای شرکت در این آزمون‌ها افزایش می‌دهد و می‌توانید مدارک این آزمون‌ها را با نمرات بالا کسب کنید. برای ثبت نام در این کلاس‌ها کافی است یکی از دوره‌ها را متناسب با سطح مهارت زبانی خود و پیش‌نیازهای دوره انتخاب کنید و یا با کارشناسان ما برای دریافت خدمات مشاوره تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر بستن
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت