LOGO HD-01
جستجو
Close this search box.

IELTS Courses

دوره آمادگی آزمون آیلتس

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

پیشنیاز دوره

زمان دوره

گواهینامه دوره

پشتیانی آموزشی

معرفی دوره آیلتس IELTS

معمولا پیدا کردن دوره آنلاین آزمون آیلتس که کارایی مناسبی داشته باشد، کمی دشوار است. ما در موسسه زبان آفاق ویژگی‌های منحصربه‌فردی به زبان‌آموزان ارائه می‌دهیم. برای مثال، دوره آنلاین آزمون آیلتس مرکز آفاق جلسات کلاسی را به گونه‌ای برگزار می‌کند که شما احساس می‌کنید واقعا در یک کلاس حضوری هستید و این مزیت که باعث می‌شود انگیزه شما برای یادگیری زبان و آمادگی آزمون، دوچندان شود. ما در موسسه آفاق تکنیک‌های آموزشی خاص ارائه می‌دهیم که در صورت پیگیری آنها گرفتن نمره مطلوب‌تان در آزمون آیلتس تضمین خواهد شد. به جرات می‌توان گفت نکاتی که در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس آفاق آموزش می‌بینید را در هیچ آموزشگاه دیگری پیدا نخواهید کرد. شما در طی این دوره با تمامی ترفندهای لازم برای کسب نمره مد نظرتان در آزمون آیلتس آشنا خواهید شد. از جمله ویژگی‌های برتر دوره آنلاین آزمون آیلتس موسسه آفاق، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس مطابق با زمان مد نظر زبان‌آموز
 • امکان شرکت در کلاس در هر نقطه از ایران و جهان
 • صرفه‌جویی در زمانی که برای رفت و آمد به کلاس حضوری صرف می‌شود
 • امکان ضبط کلاس و استفاده آن در زمان‌های دیگر
 • خصوصی بودن کلاس و تمرکز روی نیازهای فردی زبان‌آموز
 • آموزش چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس (خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن)
 • آموزش بر اساس به‌روزترین منابع معرفی‌شده توسط دانشگاه کمبریج
 • امکان برگزاری دوره به شکل خصوصی
 • ارائه منابع معتبر و استاندارد آمادگی برای آزمون آیلتس
 • آشنایی با ترفندهای نمره‌آور و مدنظر ممتحنین
 • تمرین مکرر و انجام نمونه سوالات
 • امکان شرکت در آزمون‌های آزمایشی (ماک)
 • آموزش آنلاین آیلتس در سه سطح، بر اساس سطح شما و نمره مورد نظرتان
 • آموزش با استفاده از تکنیک‌های روز
 • آموزش به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از اساتید بسیار مجرب

معرفی اساتید IELTS

مزایای دوره IELTS آفاق

آمادگی برای آزمون آیلتس با مطالعهٔ مجموعه کتاب‌های کمک آموزشی زبان انگلیسی مایندست روشی تاثیرگذار و موثر برای به دست آوردن یک نمرهٔ عالی است. هرچند شرایط افراد برای یادگیری و میزان تلاش آن‌ها هم در گرفتن نمرهٔ خوب آیلتس بسیار اهمیت دارد. کتاب‌های مایندست توسط انتشارات دانشگاه کمبریج در چهار جلد برای داوطلبان بزرگسال و جهت استفاده در دوره آمادگی آزمون آیلتس منتشر می‌شود. هر جلد از کتاب‌های مایندست یک سطح خاص از زبان انگلیسی را شامل شده و زبان‌آموز را برای گرفتن سطح خاصی از نمرهٔ آیلتس آماده می‌کند.

Mindset for IELTS 3

در سطح سوم یا همان جلد چهارم کتاب مایندست، داوطلب برای اخذ نمرهٔ ۷.۵ خود را آماده می‌کند. در این سطح از کتاب مایندست، با موضوعات هنر، اقتصاد و تجارت، سلامتی، علوم مختلف و… ذهن زبان‌آموز برای تقویت چهار مهارت اصلی به چالش کشیده می‌شود.

مدارک ارائه شده در دوره IELTS

سوالات متداول دوره آیلتس

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس مناسب چه کسانی است؟

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس برای کسانی مناسب است که وقت لازم برای شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند.

آیا د‌وره آنلاین آزمون آیلتس کیفیت آموزشی مطلوبی دارد؟

بله، دوره آنلاین آزمون آیلتس از لحاظ اساتید و کیفیت آموزشی، مطابق با کلاس‌های حضوری است.

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس چه مزایایی دارد؟

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس مزایای فراوانی دارد که از میان آنها می‌توان به امکان برگزاری کلاس مطابق با زمان مد نظر زبان‌آموز، امکان شرکت در کلاس در هر نقطه از ایران و جهان و نیز امکان ضبط کلاس و استفاده آن در زمان‌های دیگر اشاره کرد.

مقالات مفید برای گروه آموزشی آزمون‌های بین‌المللی

آموزشگاه زبان گرگان
آموزشگاه زبان گرگان [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی گرگان ] + تلفن
آموزشگاه زبان رشت
آموزشگاه زبان رشت [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی رشت ] + تلفن
 زبان زنجان
آموزشگاه زبان زنجان [ 5 کلاس آنلاین انگلیسی زنجان ] + تلفن

شرکت در دوره آنلاین آزمون آیلتس؛ گزینه‌ای مناسب برای کسب نمره مطلوب

اهمیت بالای آزمون آیلتس باعث شده است که افراد زیادی خواهان کسب نمره قابل قبول در این آزمون باشند. نگرانی درباره درجه سختی این آزمون، از جمله چالش‌هایی است که بسیاری از زبان‌آموزان با آن روبرو هستند و می‌خواهند با شرکت در یک کلاس مناسب، خودشان را برای آزمون آیلتس آماده کنند. افراد بسیاری هستند که به دلایل زیاد، یک دوره آنلاین آزمون آیلتس را بر کلاس حضوری ترجیح می‌دهند. راحتی و بدون دردسر بودن، یکی مزایای مهم این شیوه آموزشی به شمار می‌رود.

روش برگزاری د‌وره آنلاین آزمون آیلتس مرکز زبان آفاق

زبان‌آموزان، دوره آنلاین زبان موسسه آفاق را یکی از لذت‌بخش‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی می‌دانند. شما با شرکت در کلاس‌های آنلاین این موسسه، می‌توانید از خانه در کلاس‌های خود شرکت کنید و هیچ نیازی به بیرون رفتن از خانه ندارید. برای این کار، به یک گوشی تلفن همراه، کامپیوتر یا  لپ‌تاپ و اتصال اینترنتی نیاز دارید. همین‌ها کافی است تا بتوانید در کلاس‌های آنلاین آزمون آیلتس شرکت کنید.

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس موسسه زبان آفاق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عادی برگزار می‌شود. گفتنی است این دوره نه از طریق واتساپ، اسکایپ و نه اپلیکیشن‌هایی از این دست برگزار می‌شود. تنها لازم است پس از ثبت نام آنلاین، به حساب کاربری خودتان وارد شوید و در کلاس‌ها شرکت کنید. این کلاس‌ها با همان کیفیت کلاس‌های حضوری برگزار می‌شوند و شما را در مسیر پیشرفت و رسیدن به هدف‌تان قرار می‌دهند.

تفاوت دوره آنلاین آزمون آیلتس با دوره‌های حضوری

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین تفاوت دوره آنلاین آزمون آیلتس با دوره‌های حضوری، این است که شما هیچ زمانی را صرف رفت و آمد نخواهید کرد و در هر مکانی می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. یکی از دغدغه‌های زبان‌آموزان، سطح کیفی دوره آنلاین آزمون آیلتس است.

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس که توسط موسسه زبان آفاق برگزار می‌شود، دارای ساختاری به‌روز است و توسط مجرب‌ترین اساتید برگزار می‌شود. به همین خاطر، به جرات می‌توان گفت که کیفیت آموزشی در هر دو دوره یکی است و برای برگزاری هر دو دوره از اساتید یکسان استفاده می‌شود. از سوی دیگر، در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس، کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند و از این رو، کل زمان آموزش به نیازهای فردی شما اختصاص داده می‌شود.

دوره آنلاین آزمون آیلتس آفاق را از دست ندهید

شرکت در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس، می‌تواند استرس و نگرانی شما درباره این آزمون را تا حد زیادی کاهش دهد. موسسه معتبر آفاق با برگزاری دوره‌های آیلتس در سطوح مختلف و با بهره‌گیری از اساتید باتجربه، علاوه بر کاهش نگرانی شما، مهارت‌های چهارگانه شما را نیز بهبود می‌دهد. بدین ترتیب، شما با آمادگی هر چه بیشتری در جلسه آزمون شرکت خواهید داشت. با شرکت در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس آفاق، تمام نکات مفید و تکنیک‌های لازم به شما آموزش داده خواهند شد. پس بهتر است برای صرفه‌جویی در زمان ارزشمند خود، همین امروز در این دوره‌ ثبت نام کنید.

مطالعه بیشتر بستن
AFAQ Pro

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق پرو

AFAQ Smart

درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی

آفاق اسمارت