LOGO HD-01

IELTS Courses

ویژه آزمون‌های بین‌المللی

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden

پیشنیاز دوره

زمان دوره

گواهینامه دوره

پشتیانی آموزشی

معرفی دوره بزرگسالان IELTS

معمولا پیدا کردن دوره آنلاین آزمون آیلتس که کارایی مناسبی داشته باشد، کمی دشوار است. ما در موسسه زبان آفاق ویژگی‌های منحصربه‌فردی به زبان‌آموزان ارائه می‌دهیم. برای مثال، دوره آنلاین آزمون آیلتس مرکز آفاق جلسات کلاسی را به گونه‌ای برگزار می‌کند که شما احساس می‌کنید واقعا در یک کلاس حضوری هستید و این مزیت که باعث می‌شود انگیزه شما برای یادگیری زبان و آمادگی آزمون، دوچندان شود.

ما در موسسه زبان آفاق، دوره آنلاین آزمون آیلتس را به شکل خصوصی و زیر نظر اساتید باتجربه برگزار می‌کنیم. این کلاس‌ها به چند ماژول مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند. هر یک از این ماژول‌های آموزشی، به بخش خاصی از آزمون آیلتس اختصاص دارد که متقاضی را در مهارت‌های چهارگانه خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن در آزمون آیلتس آماده می‌کند. گفتنی است دوره آنلاین آزمون آیلتس در موسسه زبان آفاق به دو بخش تقسیم می‌شود:

 • دوره Afaq Pre IETLS Course
 • دوره Afaq IETLS Course
 
 

معرفی اساتید IELTS

مزایای دوره IELTS آفاق

ما در موسسه آفاق تکنیک‌های آموزشی خاص ارائه می‌دهیم که در صورت پیگیری آنها گرفتن نمره مطلوب‌تان در آزمون آیلتس تضمین خواهد شد. به جرات می‌توان گفت نکاتی که در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس آفاق آموزش می‌بینید را در هیچ آموزشگاه دیگری پیدا نخواهید کرد. شما در طی این دوره با تمامی ترفندهای لازم برای کسب نمره مد نظرتان در آزمون آیلتس آشنا خواهید شد. از جمله ویژگی‌های برتر دوره آنلاین آزمون آیلتس موسسه آفاق، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس مطابق با زمان مد نظر زبان‌آموز
 • امکان شرکت در کلاس در هر نقطه از ایران و جهان
 • صرفه‌جویی در زمانی که برای رفت و آمد به کلاس حضوری صرف می‌شود
 • امکان ضبط کلاس و استفاده آن در زمان‌های دیگر
 • خصوصی بودن کلاس و تمرکز روی نیازهای فردی زبان‌آموز
 • آموزش چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس (خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن)
 • آموزش بر اساس به‌روزترین منابع معرفی‌شده توسط دانشگاه کمبریج
 • امکان برگزاری دوره به شکل خصوصی
 • ارائه منابع معتبر و استاندارد آمادگی برای آزمون آیلتس
 • آشنایی با ترفندهای نمره‌آور و مدنظر ممتحنین
 • تمرین مکرر و انجام نمونه سوالات
 • امکان شرکت در آزمون‌های آزمایشی (ماک)
 • آموزش آنلاین آیلتس در سه سطح، بر اساس سطح شما و نمره مورد نظرتان
 • آموزش با استفاده از تکنیک‌های روز
 • آموزش به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از اساتید بسیار مجرب
 

مدارک ارائه شده در دوره IELTS

سوالات متداول دوره آیلتس

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس مناسب چه کسانی است؟

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس برای کسانی مناسب است که وقت لازم برای شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند.

آیا د‌وره آنلاین آزمون آیلتس کیفیت آموزشی مطلوبی دارد؟

بله، دوره آنلاین آزمون آیلتس از لحاظ اساتید و کیفیت آموزشی، مطابق با کلاس‌های حضوری است.

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس چه مزایایی دارد؟

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس مزایای فراوانی دارد که از میان آنها می‌توان به امکان برگزاری کلاس مطابق با زمان مد نظر زبان‌آموز، امکان شرکت در کلاس در هر نقطه از ایران و جهان و نیز امکان ضبط کلاس و استفاده آن در زمان‌های دیگر اشاره کرد.

مقالات مفید برای گروه آموزشی آزمون‌های بین‌المللی

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
تأثیر کلاس‌های زبان آنلاین بر کلاس حضوری
تأثیر کلاس‌های زبان آنلاین بر کلاس حضوری
محل کار
7 روش آگاهانه برای تقویت زبان انگلیسی در محل کار

شرکت در دوره آنلاین آزمون آیلتس؛ گزینه‌ای مناسب برای کسب نمره مطلوب

اهمیت بالای آزمون آیلتس باعث شده است که افراد زیادی خواهان کسب نمره قابل قبول در این آزمون باشند. نگرانی درباره درجه سختی این آزمون، از جمله چالش‌هایی است که بسیاری از زبان‌آموزان با آن روبرو هستند و می‌خواهند با شرکت در یک کلاس مناسب، خودشان را برای آزمون آیلتس آماده کنند. افراد بسیاری هستند که به دلایل زیاد، یک دوره آنلاین آزمون آیلتس را بر کلاس حضوری ترجیح می‌دهند. راحتی و بدون دردسر بودن، یکی مزایای مهم این شیوه آموزشی به شمار می‌رود.

روش برگزاری د‌وره آنلاین آزمون آیلتس مرکز زبان آفاق

زبان‌آموزان، دوره آنلاین زبان موسسه آفاق را یکی از لذت‌بخش‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی می‌دانند. شما با شرکت در کلاس‌های آنلاین این موسسه، می‌توانید از خانه در کلاس‌های خود شرکت کنید و هیچ نیازی به بیرون رفتن از خانه ندارید. برای این کار، به یک گوشی تلفن همراه، کامپیوتر یا  لپ‌تاپ و اتصال اینترنتی نیاز دارید. همین‌ها کافی است تا بتوانید در کلاس‌های آنلاین آزمون آیلتس شرکت کنید.

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس موسسه زبان آفاق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عادی برگزار می‌شود. گفتنی است این دوره نه از طریق واتساپ، اسکایپ و نه اپلیکیشن‌هایی از این دست برگزار می‌شود. تنها لازم است پس از ثبت نام آنلاین، به حساب کاربری خودتان وارد شوید و در کلاس‌ها شرکت کنید. این کلاس‌ها با همان کیفیت کلاس‌های حضوری برگزار می‌شوند و شما را در مسیر پیشرفت و رسیدن به هدف‌تان قرار می‌دهند.

تفاوت دوره آنلاین آزمون آیلتس با دوره‌های حضوری

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین تفاوت دوره آنلاین آزمون آیلتس با دوره‌های حضوری، این است که شما هیچ زمانی را صرف رفت و آمد نخواهید کرد و در هر مکانی می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. یکی از دغدغه‌های زبان‌آموزان، سطح کیفی دوره آنلاین آزمون آیلتس است.

د‌وره آنلاین آزمون آیلتس که توسط موسسه زبان آفاق برگزار می‌شود، دارای ساختاری به‌روز است و توسط مجرب‌ترین اساتید برگزار می‌شود. به همین خاطر، به جرات می‌توان گفت که کیفیت آموزشی در هر دو دوره یکی است و برای برگزاری هر دو دوره از اساتید یکسان استفاده می‌شود. از سوی دیگر، در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس، کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند و از این رو، کل زمان آموزش به نیازهای فردی شما اختصاص داده می‌شود.

دوره آنلاین آزمون آیلتس آفاق را از دست ندهید

شرکت در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس، می‌تواند استرس و نگرانی شما درباره این آزمون را تا حد زیادی کاهش دهد. موسسه معتبر آفاق با برگزاری دوره‌های آیلتس در سطوح مختلف و با بهره‌گیری از اساتید باتجربه، علاوه بر کاهش نگرانی شما، مهارت‌های چهارگانه شما را نیز بهبود می‌دهد. بدین ترتیب، شما با آمادگی هر چه بیشتری در جلسه آزمون شرکت خواهید داشت. با شرکت در د‌وره آنلاین آزمون آیلتس آفاق، تمام نکات مفید و تکنیک‌های لازم به شما آموزش داده خواهند شد. پس بهتر است برای صرفه‌جویی در زمان ارزشمند خود، همین امروز در این دوره‌ ثبت نام کنید.

مطالعه بیشتر بستن