دوره فشرده

کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده

در آموزشگاه زبان آفاق، کلاس‌های زبان انگلیسی به صورت  فشرده نیز برگزار می‌شوند. در این نوع از کلاس‌ها، جلسات آموزشی ۵ روز در هفته، به جز روزه های آخر هفته، برگزار گردیده و در هر روز زبان آموزان دو جلسه در کلاس حضور خواهند داشت. در این نوع از کلاس ها زبان آموزان به جای ثبت نام ترمیک برای یک کتاب کامل (۶۰ جلسه) در کلاس حضور پیدا خواهند کرد.

کتاب های مورد استفاده در این دوره ها، Smart Choice از انتشارات Oxford می باشد.در دوره های نیمه فشرده، در کنار کتاب Smart Choice، جهت تقویت بیشتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی، از کتاب های Tactics for Listening و Buzz Talk استفاده می شود.

کتاب های مورد استفاده در این دوره ها، Smart Choice از انتشارات Oxford می باشد.در دوره های نیمه فشرده، در کنار کتاب Smart Choice، جهت تقویت بیشتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی، از کتاب های Tactics for Listening و Buzz Talk استفاده می شود.

زبان آموزان در طول دوره در ارزیابی های مختلف، جهت اطمینان از پیشرفت، شرکت خواهند کرد.

برای کمک به توانایی های شنیداری و خواندن و ارتقا دایره واژگانی زبان آموزان، آن ها ملزم به خواندن چند کتاب با توجه به سطح خود می باشند.این کتاب ها به همراه فایل صوتی در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد و در طول دوره ملزم به ارائه کنفرانس در کلاس از کتاب های خود، می باشند.

کلاس های فشرده ۶۰ جلسه در یک و نیم ماه برای هر سطح، برگزار می شود. زبان آموزان پس از حدود ۵ الی ۶ ماه از سطح ابتدایی به سطح متوسط خواهند رسید و در این سطح کاملا توانایی ابراز نظر در موضوعات مختلف را به زبان انگلیسی خواهند داشت. همچنین افرادی که نیاز به شرکت در آزمون هایی نظیر IELTS را دارند، پس از پایان این مدت زمان می توانند وارد کلاس های پیش نیاز آیلتس و یا خود دوره آیلتس شوند.

حضور در کلاس های فشرده نیاز به تمرین و ممارست بیشتری نسبت به کلاس های ترمیک عادی دارد. بنابراین زبان آموزان باید از آمادگی نسبی برای حضور در این نوع کلاس ها برخوردار باشند.همچنین زبان آموزان می باسیت در نظر داشته باشند که کلاس های فشرده و نیمه فشرده با توجه به سرعت خود احتیاج به تمرکز، تمرین و پیگیری مناسب اینگونه کلاس ها را دارد و آن ها  باید زمان مناسب را جهت شرکت در این گونه کلاس ها کنار بگذارند و تنها شرکت در این کلاس ها، راهگشای آن ها نخواهد بود.

آفاق جهت موفقیت داوطلبین حضور در کلاس های فشرده و نیمه فشرده برنامه های منظم و زمانبندی شده در اختیار این زبان آموزان قرار خواهد داد تا بتوانند زمان خود را به بهترین نحو برای بهره گیری از کلاس ها مدیریت کنند.

ثبت نام دوره TTC موسسه زبان آفاق آغاز شد!

سری جدید دوره TTC  موسسه زبان آفاق، به صورت آنلاین

در این دوره 60 ساعته، شما تمامی تکنیک های تدریس در کلاس درس را فرا خواهید گرفت.
افراد برگزیده به استخدام موسسه در خواهند آمد.