دوره‌های ترمیک

اگر می خواهید برای یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف مختلف از جمله سفر، مهاجرت، کاری و غیره اقدام نموده و زمان کافی را نیز برای این کار دراختیار دارید، می توانید در کلاس زبان ترمیک موسسه زبان آفاق ثبت نام نمایید. پیش از آن اجازه دهید کمی در مورد یادگیری زبان به صورت “ترم” که در میان آموزشگاه ها و زبان آموزان باب شده است توضیحاتی ارائه نماییم.

 

ترمیک چیست؟

 

یکی از معانی واژه ی ترم “term”- رخداد موضوعی در بازه زمانی مشخص و تعیین شده می باشد. از این لغت برای طول مدت دوره تحصیلی یا زبان آموزی استفاده می شود. حال آنکه واژه‌ی ترمیک در فرهنگ لغات وجود نداشته و به طور اشتباه به زبان فارسی وارد شده است. در هر صورت به علت جا افتادن این واژه در میان زبان آموزان و مردم عزیز، موسسه آفاق نیز کلاس های مقطعی خود را با نام ترمیک ، برای تمام گروه های سنی، به عزیزان ارائه می نماید.

گروه کودکان و نوجوانان

-Family and Friends ( دوره مخصوص کودکان از ۹ الی ۱۳ سال)

دوره Family and Friends در آفاق با توجه به سن زبان آموزان در دو گروه (۹ الی ۱۳ و ۱۱ الی ۱۴) سال ارائه می گردد.

دوره Children مخصوص زبان آموزان ۹ الی ۱۳ ساله در ۳۳ ترم و دوره Juniors مخصوص زبان آموزان ۱۱ الی ۱۴ سال در ۲۳ ترم تدریس می گردد.

در این کلاس ها دانش اموزان با گرامر های پایه و مکالمات روزانه انگلیسی، در یک محیط شاد و خلاقانه با استفاده از روش های نوین آموزش همراه با بازی و وسایل کمک آموزشی آشنا می شوند.

دوره نوجوانان و بزرگسالان

-York Mission possible (دوره مخصوص زبان آموزان ۱۴ سال به بالا)

در این کلاس ها تمرکز بر روی تقویت مهارت های چهارگانه (خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن) بوده و از کتاب های York Mission possible که جدید ترین تالیف انتشارات معتبر York Press انگلستان می باشد، استفاده می گردد.

انتشارات YORK دوره “Mission possible” را برای اولین بار در تاریخ  آموزش زبان  با توجه به فرهنگ و تاریخ میهن عزیزمان، ایران، طراحی و تالیف کرده است.دوره Mission Possible در دو سطح Preliminary (سیزده ترم) و Mastery (بیست و چهار ترم ) در شعب موسسه آفاق برگزار می گردد.

دوره Mission Possible از سطح A1 تا C2 ( از پایه تا پیشرفته) ادامه خواهد داشت و در پایان این دوره زبان آموزان برای یکی از آزمون های سطح عالی زبان انگلیسی (IELTS ،CAE ،CPE) در دوره ای کوتاه، آماده خواهند شد.

-Smart Choice (دوره مخصوص زبان آموزان بزرگسال)

کتاب های Smart Choice تالیف انتشارات Oxford می باشند و در چهار سطح چهار ترمی در مجموع ۱۶ ترم ارائه می شوند.این دوره مخصوص زبان آموزانیست که نیاز به آموزش سریعتر و رسیدن به سطح پایه برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون هایی از قبیل IELTS, PTE و … دارند.

کلاس های ترمیک ۳ روز در هفته (روزهای زوج یا فرد) یا ۲ روز در هفته تشکیل شده و مناسب افرادی هستند که وقت کافی برای شرکت در کلاس ها را دارند. زبان آموزان محترم پس از تعیین سطح و بسته به سن خود، در گروه های خردسال، نوجوان و بزرگسال قرار خواهند گرفت.

همانطور که مستحضر هستید، کلاس‌های ترمیک در آموزش زبان آفاق به دو صورت ترمیک ۲ روز در هفته و ترمیک ۳ روز در هفته برگزار می‌گردد. این امر به جهت خدمت رسانی و در برگیری طیف بیشتری از زبان آموزانی که به دلایل مختلفی از جمله مشغله کاری یا درسی توانایی شرکت در کلاس‌های تمام وقت را ندارند، صورت پذیرفته است.

در این صفحه اطلاعات کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته خدمت شما ارائه می‌گردد. کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته برگزار شده و بسته به نیاز و یا انتخاب زبان آموز، در روزهای زوج یا فرد ارائه می‌گردند. این کلاس‌ها یک جلسه‌ای بوده و طول ترم ۶ هفته می‌باشد. در کنار کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته، کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق فشرده برای دانشجویانی که زمان محدودی برای یادگیری در اختیار دارند در نظر گرفته شده است. این کلاس‌ها در ۱۶ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای برگزار شده که در جلسه هشتم آزمون میان‌ترم و در جلسه پایانی که جلسه شانزدهم می‌باشد از زبان آموزان محترم امتحان پایان ترم گرفته می‌شود.

کلاس‌های Pre-IELTS که کلاس‌های مخصوص آماده نمودن دانشجویان برای آزمون IELTS می‌باشند در ۲۰ جلسه که هر جلسه ۹۰ دقیقه زمان می‌برد تشکیل می‌شود. در این نوع کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان میان ترم و در جلسه بیستم امتحان فاینال گرفته می‌شود.

به منظور تمرکز بر تقویت مهارت های زبان آموزان برای امتحان IELTS کلاس‌هایی مختص این امر با نام های IELTS Skills و Post-IELTS در ۱۰ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای ارائه می‌گردند. در این کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان نهایی گرفته خواهد شد.

در آموزشگاه زبان آفاق کلاس‌های ترمیک به دو صورت ترمیک ۲ روز در هفته و ۳ روز در هفته برگزار می‌شود؛ کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته به مدت ۳ هفته و در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار شده که هر روز به ۲ جلسه تقسیم می‌شود. همچنین بسته به نیاز دانشجویان، کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق‌فشرده در ۱۶ جلسه برگزار گردیده و مدت زمان  هر کلاس نیز ۹۰ دقیقه است. در کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق فشرده، در جلسه هشتم امتحان میان‌ترم و در جلسه پایانی نیز امتحان پایان‌ترم از دانشجویان گرفته خواهد شد.

برای دانشجویانی که برای آزمون بین المللی IELTS آماده می‌شوند، کلاس‌های آمادگی پیش از آزمون بین‌المللی IELTS با نام Pre-IELTS در بیست جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای در موسسه زبان آفاق برگزار می‌گردد. لازم به تذکر است در کلاس‌های Pre-IELTS نیز در جلسه دهم امتحان میان‌ترم و در جلسه بیستم امتحان پایان‌ترم برگزار خواهد شد. به منظور تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های دانش آموزان برای آزمون IELTS، مجموعه کلاس‌هایی مختص این موضوع با نام IELTS Skills و Post-IELTS در آموزشگاه زبان آفاق در ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای برگزار می‌گردد. در این نوع از کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان پایان‌ترم از دانشجویان گرفته می‌شود.

ثبت نام دوره TTC موسسه زبان آفاق آغاز شد!

سری جدید دوره TTC  موسسه زبان آفاق، به صورت آنلاین

در این دوره 60 ساعته، شما تمامی تکنیک های تدریس در کلاس درس را فرا خواهید گرفت.
افراد برگزیده به استخدام موسسه در خواهند آمد.