دوره تخصصی TTC

در دوره تربیت مدرس TTC موسسه زبان آفاق که یکی از بزرگترین مراکز دوره تربیتمدرس در ایران می باشد چگونگی ارتقا مهارت در تدریس و روش های به روز تدریس دوره های متفاوت زبان انگلیسی به طور کامل آموزش داده میشود.

کسانی که می خواهند قدم در دنیای آموزش زبان انگلیسی به صورت حرفه ای بگذارند می توانند در قبولی در آزمون کتبی و شفاهی دراین دوره شرکت کنند و سپس اقدام به ثبت نام دوره ۴۰ تا ۵۰ ساعته نمایند.

کسانی که در انتهای این دوره موفق به کسب نمره قبولی شوند، در یکی از شعبات موسسه زبان آفاق به عنوان استاد، شروع به فعالیت خواهند کرد.

دوره های TTC در واقع دوره های تربیت مدرس برای تدریس دوره های مختلف زبان انگلیسی می‌باشد.

در دوره تربیت مدرس TTC موسسه زبان آفاق که یکی از از بزرگترین مراکز دوره تربیت مدرس در ایران می‌باشد، چگونگی ارتقا مهارت در تدریس و روش های بروز تدریس دوره های متفاوت زبان انگلیسی به طور کامل آموزش داده می‌شود.

متقاضیانی که پس از گذراندن این دوره در آزمون عملی انتهای دوره موفق به اخذ نمره قبولی گردند مدرک پایان دوره اعطا میگردد و در یکی از ۱۷ موسسه موسسه زبان آفاق به عنوان استاد زبان شروع به فعالیت خواهند نمود.

موارد تدریسی در این دوره

_آموزش تاریخچه ای اجمالی از روش های تدریس

-آموزش تدریس Communicative و روش های مدرن و بروز تدریس در دنیا

-آموزش مراحل قدم به قدم در تدریس هر بخش و تهیه طرح درس Lesson Plan

-آموزش مدیریت کلاس و ارائه راهکار های مناسب Classroom Managment

-چگونگی تدریس مهارت های چهارگانه (Reading،Listening،Writing،speaking)

-چگونگی اصلاح و ویرایش غلط های زبان آموزان در کلاس

-ارائه Demo عملی پایان دوره

دوره تخصصی ITC

 

 

در کنار دوره های TTC ، موسسه زبان آفاق اقدام به طراحی دوره ای بلند مدت به صورت یک ساله (ITC) نموده که از بین زبان آموزان نخبه خود گروهی را گلچین نموده و آنان را تحت آموزشی دقیق و فنی قرار می‌دهد که این امر، منجر به بالا رفتن سطح علمی آنان شده و در کنار آن آموزشی ژرف تر و عمیق تر از متد های آموزش زبان را فرا خواهند گرفت.داوطلبین این دوره Instructor Training Course نیز با آزمون های دقیق انتخاب شده و دوره ای شامل حداقل ۵۰۰ ساعت آموزشی که نظر به ارتقا علمی و کیفی آنان دارد را خواهند گذراند و در پایان نیز با اجرای طرح درس های محوله خود از این دوره فارغ التخصیل خواهند گردید.

موسسه زبان آفاق از سال ۱۳۹۵ تا به حال ۶ دوره موفق TTC و ۲ دوره موفق ITC برگزار کرده است و در راستای کار آفرینی گامی بلند جهت تامین کادر آموزش خود و برخی دیگر از موسسات آموزشی برداشته است.

کل دوره یک ساله است که به صورت نیمه فشرده، هفته ای شش جلسه در روز های پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

در ۶ ماه نخست دوره آموزشی زبان انگلیسی عمومی و ارتقا دانش انگلیسی داوطلبان در برنامه گنجانده شده است و ۶ ماه دوم این دوره به صورت همزمان آموزش زبان عمومی و روش تدریس خواهد بود.

کل جلسات دوره ITC حدود ۳۰۰ جلسه می باشد که در حدود ۴۵۰ ساعت آموزش در آن گنجانده شده است.

ثبت نام TTC & ITC

  • 0

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.