دوره های آموزشی انگلیسی عمومی نوجوانان ۲۰ ترم

 Primary / 20 Terms

از آنجا که تطابق مناسب مطالب آموزشی با گروه های سنی مختلف نقش بسیار موثری در فرآیند یادگیری دارد، لذا آن دسته از زبان آموزانی که در رده سنی ۱۱ سال به بالا قرار دارند پس از یادگیری کامل اصوات و کسب مهارت روخوانی وارد دوره Primary میشوند.

با توجه به اینکه تنوع و جذابیت از لازمه های یادگیری این گروه سنی می باشد، لذا در این دوره سعی بر آن است که آموزش کامل چهار مهارت اصلی (شنیداری-گفتاری-خواندن و نوشتاری) با بکارگیری کتاب های مخصوص هر مهارت در کنار کتاب اصلی به همراه فعالیت های آموزشی جذاب صورت پذیرد.پس از پایان این دوره زبان آموزان قادر خواهمد بود مکالمه انگلیسی را در سطح متوسط به صورت صحیح و روان انجان دهند. با توجه به اینکه حافظه تصویری زبان آموزان در این دوره بسیار پر رنگ و آموزش از این طریق بسیار موثر می باشد، لذا در کنار مطالب هر کتاب فیلم هایی متناسب با هر موضوع درسی و گروه سنی زبان آموزان در نظر گرفته شده است که تاثیر بسزایی در امر یادگیری زبان اموزان دارد. به همراه این دوره کتاب هایی متناسب با هر گروه سنی و توانایی آن ها در نظر گرفته شده است که کمک شایانی به بالا بردن دامنه لغات زبان آموزان و مهارت گفتاری آن ها خواهد کرد.

پس از پایان دوره Pre-Primary  و یادگیری صدا ها و حروف و جملات ساده، نوبت به یادگیری ساختار های زبان انگلیسی از طریق موقعیت های واقعی می رسد. در این کلاس ها که با استفاده از کتاب های (Family and Friends (1-4 تالیف انتشارات Oxford برگزار می شود فرزندان شما به تدریج شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی خواهند کرد.

 

 

 

 

در این کلاس ها علاوه بر استفاده از جدیدترین کتاب های موجود، جدیدترین روش ها را نیز جهت موفقیت زبان آموزان با استفاده از تکنولوژی بروز آموزشی (فیلم، نرم افزار، وسایل کمک آموزشی) به کار خواهیم گرفت.

کلاس های آفاق در گروه سنی کودکان بسیار مفرح، جذاب و عین حال پربار می باشد.

در کنار کتاب های اصلی Family and Friends در این دوره از کتاب های کمک آموزشی مختص Family and Friends استفاده می گردد.

 

فلوچارت دوره های کودکان و نوجوانان

 

 

  • 1

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  • محمد حسن سقای ملایر ۲۰ دی ۱۳۹۸

    این آموزشگاه عالیه فقط یک
    بدیه ای که داره اینکه خیلی کنده یعنی دیر یاد میدن سطحت دیر عوض میشه