دوره York Mission Possible

 Preliminary

(۱۳ ترم)

زبان آموزانی که یا به صورت مصاحبه ورودی و یا از طریق دوره های Basic و نوجوانان وارد این دوره می شوند. زبان آموزان از ساده ترین ساختار ها و مکالمه های زبان انگلیسی شروع و در پایان دوره در سطح پیش از متوسط قرار خواهد گرفت.در این دوره تمامی آموزش ها به همراه فیلم و تمرین شنیداری خواهد بود. در هرترم زبان آموزان ملزم به ارایه پروژه های گفتاری-نوشتاری می باشند که به صورت کنفرانس ارایه میشود.این دوره به صورت عادی، نیمه فشرده و تک روز پایان هفته برگزار میشود.

در این کلاس ها تمرکز بر روی تقویت مهارت های چهارگانه (خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن) بوده و از کتاب های York Mission possible که جدید ترین تالیف انتشارات معتبر York Press انگلستان می باشد، استفاده می گردد.

انتشارات YORK دوره “Mission possible” را برای اولین بار در تاریخ  آموزش زبان  با توجه به فرهنگ و تاریخ میهن عزیزمان، ایران، طراحی و تالیف کرده است.دوره Mission Possible در دو سطح Preliminary (سیزده ترم) و Mastery (بیست و چهار ترم ) در شعب موسسه آفاق برگزار می گردد.

 

 

 

 

 

دوره Mission Possible از سطح A1 تا C2 ( از پایه تا پیشرفته) ادامه خواهد داشت و در پایان این دوره زبان آموزان برای یکی از آزمون های سطح عالی زبان انگلیسی (IELTS ،CAE ،CPE) در دوره ای کوتاه، آماده خواهند شد.

در طول این دوره زبان آموزان در کنار کتاب اصلی دوره ترمیک هر ترم موظف به خواندن یک کتاب داستان به صورت خود آموز و با استفاده از فایل صوتی می باشند و در طول ترم چند بار روند پیشرفت آن ها در مطالعه کتاب کنترل می شود.

 

فلوچارت دوره های بزرگسالان

 

  • 0

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.