دوره های آموزشی انگلیسی کودکان (۹ ساله)

 (Pre-Primary)

(YL (1-5

از آن جا که بهترین زمان یادگیری زبان انگلیسی دوران کودکی و نیز مهمترین امر در یادگیری جذابیت و ایجاد علاقه می باشد، این دوره (Pre-Primary) تلاش بر این دارد تا با به وجود آوردن فضای آموزشی شاد یادگیری زبان انگلیسی را برای زبان آموزان ابتدایی فراهم سازد.

در این دوره در موسسه زبان آفاق، آموزش مکالمه های روزمره وموردنیاز این گروه سنی با توجه به موقعیت های گوناگون (منزل،پارک،مدرسه…) به صورت سمعی و بصری در قالب آموزش های متنوع و جذاب صورت می گیرد.

زبان آموزان پس از پایان دوره قادر خواهند بود مکالمات ابتدایی خود را در فضا های ذکر شده به صورت انگلیسی انجام دهند.

دوره Pre-Primary  پنج ترم بوده و در آن از کتاب های First Friends برای آموزش استفاده می شود.همچنین در این دوره با استفاده از روش Phonics که آموزش صدا ها می باشد فرزندان شما با سرعتی چشمگیر، نسبت به روش های قدیمیِ فراگیری حروف، قادر به تلفظ صحیح کلمات و خواندن جملات خواهند بود

 

 

از آنجا که در این دوره، پایه ی یادگیری صدا ها، کلمات، ساختار های پایه و خواندن برای زبان آموزان کودک، شکل میگیرد و علاقه مندی کودکان نسبت به حضور در کلاس های زبان به وجود می آید، در آفاق تلاش کرده ایم که این کلاس ها را به صورتی مفرح، جذاب، فعال و در عینه حال پویا و خلاق، برگزار کنیم.

نمونه ای از نحوه برگزاری کلاس های مخصوص کودکان در آفاق را می توانید مشاهده کنید:

 

 

فلوچارت دوره های کودکان و نوجوانان

 • 4

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

 • علیزاده ۴ دی ۱۳۹۶

  سلام آدرس میخوام برای ثبت نام کودک ۵سال ممنون میشم بفرمائید

  • afagh ۶ دی ۱۳۹۶

   سلام دوست عزیز محبت بفرمایید به قسمت شعب و نمایندگی مراجعه کنید و شعبه ی متناسب با موقعیت خودتون رو انتخاب بفرمایید .داخل صفحه ی شعبه اطلاعات کامل تماس درج شده .شاد و موفق باشید.

 • زهرا ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

  روزتون بخیر، من دخترم سه سالشه، کلاس متناسب با ابن سن هم دارید ک آموزش غیر مستقیم و با بازی باشه؟

  • webadmin ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

   سلام و وقت بخیر لطفا برای اطلاع از کلاس ها با تلفن ۵۱۴۸-۰۲۱ تماس بگیرید.همکاران ما شما را راهنمایی می کنند.