دوره های آموزشی انگلیسی کودکان (۱۱ ساله)

دوره Pre-Primary

(JYL)

از آن جا که بهترین زمان یادگیری زبان انگلیسی دوران کودکی و نیز مهمترین امر در یادگیری جذابیت و ایجاد علاقه می باشد، این دوره (Pre-Primary) تلاش بر این دارد تا با به وجود آوردن فضای آموزشی شاد یادگیری زبان انگلیسی را برای زبان آموزان ابتدایی فراهم سازد.

در این دوره در موسسه زبان آفاق، آموزش مکالمه های روزمره وموردنیاز این گروه سنی با توجه به موقعیت های گوناگون (منزل،پارک،مدرسه…) به صورت سمعی و بصری در قالب آموزش های متنوع و جذاب صورت می گیرد.

زبان آموزان پس از پایان دوره قادر خواهند بود مکالمات ابتدایی خود را در فضا های ذکر شده به صورت انگلیسی انجام دهند.

دوره Pre-Primary این گروه سه ترم بوده و در آن از کتاب های Family Starter برای آموزش استفاده می شود.همچنین در این دوره با استفاده از روش Phonics که آموزش صدا ها می باشد فرزندان شما با سرعتی چشمگیر، نسبت به روش های قدیمیِ فراگیری حروف، قادر به تلفظ صحیح کلمات و خواندن جملات خواهند بود.

 

 

از آنجا که در این دوره، پایه ی یادگیری صدا ها، کلمات، ساختار های پایه و خواندن برای زبان آموزان کودک، شکل میگیرد و علاقه مندی کودکان نسبت به حضور در کلاس های زبان به وجود می آید، در آفاق تلاش کرده ایم که این کلاس ها را به صورتی مفرح، جذاب، فعال و در عینه حال پویا و خلاق، برگزار کنیم.

آفاق دوره آموزشی کودکان را در دو گروه سنی مختلف برگزار میکند. به این ترتیب کودکان ۹ ساله و ۱۱ الی ۱۲ ساله در کلاس های جداگانه و با سرعت آموزشی متفاوت که مناسب هر گروه سنی می باشد، آموزش می بینند.

تعداد جلسات در هفته : ۳

شکل برگزاری : ترمیک

 

 

 فلوچارت دوره های کودکان و نوجوانان

  • 0

نظرات و پیشنهادات

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.