در این روز ها که که شیوع بیماری کرونا همه را خانه نشین کرده است و به همین دلیل تمامی مدارس و موسسات آموزش تعطیل هستند، این موضوع مهم است که پیشرفت و ترقی ما متوقف نشود و به عقب نیوفتد.
با این وضعیت به وجود آمده در جهان همه ما یا باید به کلاس رفتن ادامه دهیم که خب این غیر ممکن است و یا اینکه برنامه ای مطالعاتی برای خودمان محیا کنیم.
آماده کردن برنامه مطالعاتی بسیار برای شما مفید خواهد بود و شما با تمرین و تکرار مطالب را در ذهن خودتان نقش بندی میکنید، اما آیا میتوانید چیز های بیشتری از آنچه در کلاس ها یاد گرفته اید یاد بگیرید؟

جواب این سوال ” خیر ” است!

اما موسسه زبان آفاق به علت اینکه زبان آموزان این موسسه از یادگیری و پیشرفت باز نمانند و همچنان پیشرفت رو به جلو و افزایشی داشته باشند برگزاری کلاس های زبان را دوباره برای زبان آموزان حتی در این شرایط با وجود شیوع این ویروس به صورت امن و راحت و آسان به صورت آنلاین و در خانه ممکن کرده است.

نحوه ی شرکت در کلاس های آنلاین زبان آفاق:

موسسه زبان آفاق،  کلاس های آنلاین را برای زبان آموزان تدارک دیده است و شما قادر به شرکت در کلاس های آنلاین در خانه خود هستید و هیچ نیازی به بیرون رفتن از خانه خودتان ندارید.
تنها کافیست یک گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر یا  لپ تاپ داشته باشید و به اینترنت دسترسی داشته باشید .

این کلاس ها نه از طریق واتساپ، اسکایپ و نه حتی از طریق این قبیل اپلیکیشن ها برگزار میشود.

تمامی مراحل از تعیین سطح تا پرداخت شهریه به صورت آنلاین انجام می شود.

شما کافیست پس از ثبت نام در کلاس ها، وارد سایت آفاق شوید و پس از وارد شدن به حساب کاربری خودتان میتوانید در کلاس های شرکت کنید.

کلاس های آنلاین موسسه زبان آفاق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عادی برگزار می شوند.

کلاس های آنلاین آفاق با همان کیفیت قبل برگزار میشود و شما را رو به مسیر پیشرفت قرار میدهد.

آفاق کلاس های زبان انگلیسی را به خانه شما می آورد، و شما را از مسیر پیشرفت دور نکرده و بلکه در این راه یعنی راه ترقی و پیشرفت ثابت قدم نگه میدارد.

برای مشاوره سریع و ثبت نام در کلاس ها میتوانید با شماره تلفن 5148 تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با کلیک کردن روی تصویر زیر مشاوره بگیرید.