فیلم و بحث آزاد

LANGUAGE CENTER

کلاس های بحث آزاد

کلاس های بحث آزاد

کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) کلاس هایی هستند که برای تقویت هر چه بیشتر توانایی صحبت کردن زبان آموزان طراحی شده اند. در این کلاس ها صرفاً بر مهارت های  گفتاری و شنیداری تمرکز می شود و از پرداختن به دیگر مهارت ها تا حد امکان خودداری می شود. البته بسته به نوع تدریس، ممکن است اشاراتی به دیگر مهارت ها نیز صورت پذیرد اما همانطور که گفته شد تأکید اصلی بر تقویت صحبت کردن زبان آموزان است.

آفاق برای هر چه بهتر و پر ثمر تر برگزار شدن این کلاس ها، کتاب Buzz Talk را طراحی کرده که در آن در هر جلسه موضوعی خاص به همراه لغت ها و اصطلاحات مورد نیاز برای آن موضوع مطرح و آموزش داده می شود. به این ترتیب کلاس های بحث آزاد، با روندی قابل توجه و هدفمند زبان آموزان را در موضوعات مختلف آموزش می دهند. در کنار کتاب Buzz Talk در این کلاس ها، از فیلم های آموزشی، مستند، سریال و سینمایی با توجه به موضوع بحث جلسه، استفاده می شود.همچنین در این دوره از مطالب شنیداری جهت تقویت Listening در موضوع بحث نیز، بهره برده می شود تا زبان آموزان، این مهارت خود را نیز در معرض آزمون، قرار دهند.

 

 

با شرکت در بحث های گروهی و تبادل نظر با یکدیگر، نه تنها دایره واژگان زبان آموز به طور قابل ملاحظه ای گسترده تر می شود، بلکه اعتماد به نفس او نیز افزایش می یابد.

کلاس های بحث آزاد یک روز در هفته و ویژه ی زبان آموزانی که سطح آنها Pre-Intermediate یا بالاتر است توسط اساتید مجرب موسسه زبان آفاق برگزار می شوند.

آموزشگاه زبان آفاق