کلاس های پنج شنبه یا جمعه

LANGUAGE CENTER

انواع کلاس‌ها در موسسه آموزش زبان آفاق 

کلاس‌های زبان روز ۵ شنبه یا جمعه

با در نظر گرفتن برنامه فشرده و مشغله کاری عده ای از زبان آموزان محترم در طول هفته، مجموعه ای از کلاس های زبان که در روز ۵ شنبه یا جمعه هر هفته برگزار می شوند. زبان آموزان می توانند بسته به نیاز و برنامه خود در یکی از کلاس های نوبت صبح یا عصر کلاس زبان روز ۵ شنبه یا جمعه برای ثبت نام اقدام نمایند. کلاس زبان روز ۵ شنبه یا جمعه در طول ۵ هفته به اتمام رسیده و هر کلاس به ۳ جلسه تقسیم می شود.

 

حتماً تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید برای تقویت زبان انگلیسی خود در کلاس زبان آخر هفته ثبت نام کنید اما پس از جستجوهای فراوان کلاس مدنظر خود را نمی یابید؛ چون ممکن است کلاسی متناسب با زمان خالی شما قابل ارائه نباشد.

این نوع از کلاس ها در یک روز از روزهای آخر هفته (۵ شنبه یا جمعه) توسط موسسه زبان آفاق ارائه شده و آماده خدمت رسانی به زبان آموزان می باشند.

زبان آموزان در کلاس های آخر هفته در یک روز، ۳ جلسه متوالی در کلاس شرکت خواهند کرد.

افراد متقاضی  کلاس های آخر هفته پس از تعیین سطح، در کلاس های مناسب، شرکت داده خواهند شد.

آفاق حتی برای عزیزانی که هیچ پیشینه ای از زبان انگلیسی ندارند دوره ی Basic را طراحی نموده تا این زبان آموزان به راحتی بتوانند وارد کلاس های مکالمه عمومی بشوند.

 

 

از آنجا که فواصل حضور در کلاس های یک روز در هفته نسبت به کلاس های ترمیک، نیمه فشرده و فشرده بیشتر است و امکان فراموشی و عدم تمرین کافی در طول این مدت وجود دارد، آفاق برای این دسته از زبان آموزان برنامه ی دقیق و منظم درسی ای در طول هفته جهت یادآوری و تمرین، تدوین و با توجه به نیاز هر زبان آموز در اختیار آنان قرار می دهد.

آموزشگاه زبان آفاق