جمعه

LANGUAGE CENTER

کلاس زبان روز جمعه

موسسه زبان آفاق برای آن دسته از زبان آموزانی که در طول کل هفته مشغله داشته و توانایی شرکت در کلاس های روز پنج شنبه را هم ندارند، برگزاری کلاس زبان روز جمعه را در نظر گرفته است. به همین منظور دانشجویان می توانند در این کلاس ها نام نویسی کرده و در یکی از نوبت های صبح یا بعد ازظهر سر کلاس ها حاضر شوند. کلاس روز جمعه در مدت زمان ۵ هفته تشکیل شده و هر جلسه به ۳ کلاس تقسیم می شود.

همچنین اگر زبان آموز می خواهد برای آزمون معتبر IELTS آماده شود، مجموعه کلاس های آمادگی این آزمون با عنوان Pre-IELTS در روز جمعه قابل انتخاب و ثبت نام است. این کلاس ها نیز در ۲۰ جلسه به اتمام رسیده و تایم هر کلاس زبان ۹۰ دقیقه می باشد. به منظور تعیین وضعیت یادگیری دانشجویان و بررسی نقاط ضعف و قوت ایشان، در جلسه ۱۰ امتحان میان ترم و در جلسه ۲۰ آزمون نهایی از زبان آموز گرفته خواهد شد.

در صورتیکه فکر می کنید در مهارت های آزمون IELTS ضعف دارید، نگران نباشید؛ در آفاق، یکی از بهترین موسسه های زبان، کلاس های تقویت مهارت های IELTS تحت عناوین IELTS Skills و Post-IELTS در کلاس روز جمعه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. طول مدت این کلاس ها ۱۰ جلسه بوده و در جلسه پایانی (۱۰) دانشجویان باید در امتحانات فاینال شرکت نمایند.

آموزشگاه زبان آفاق