ترمیک

LANGUAGE CENTER

کلاس زبان ترمیک

برگزاری دوره‌های ترمیک کلاس زبان در موسسه آفاق 

اگر می خواهید برای یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف مختلف از جمله سفر، مهاجرت، کاری و غیره اقدام نموده و زمان کافی را نیز برای این کار دراختیار دارید، می توانید در کلاس زبان ترمیک موسسه زبان آفاق ثبت نام نمایید. پیش از آن اجازه دهید کمی در مورد یادگیری زبان به صورت “ترم” که در میان آموزشگاه ها و زبان آموزان باب شده است توضیحاتی ارائه نماییم.

 

ترمیک چیست؟

 

یکی از معانی واژه ی ترم term رخداد موضوعی در بازی زمانی مشخص و تعیین شده می باشد. از این لغت برای طول مدت دوره تحصیلی یا زبان آموزی استفاده می شود. حال آنکه واژه‌ی ترمیک در فرهنگ لغات وجود نداشته و به طور اشتباه به زبان فارسی وارد شده است. در هر صورت به علت جا افتادن این واژه در میان زبان آموزان و مردم عزیز، موسسه آفاق نیز کلاس های مقطعی خود را با نام ترمیک به عزیزان ارائه می نماید.

در این کلاس ها تمرکز بر روی تقویت مهارت های چهارگانه (خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن) بوده و از کتاب های استاندارد و معتبر منتشر شده برای این کار استفاده می شود.

کلاس های ترمیک ۳ روز در هفته (روزهای زوج یا فرد) یا ۲ روز در هفته تشکیل شده و مناسب افرادی هستند که وقت کافی برای شرکت در کلاس ها را دارند. زبان آموزان محترم پس از تعیین سطح و بسته به سن خود، در گروه های خردسال، نوجوان و بزرگسال قرار خواهند گرفت.

در صورت تمایل به ثبت نام در کلاس زبان ترمیک آفاق و بهترین موسسه زبان برای کودکان و نوجوانان، به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان موسسه آفاق تماس حاصل فرمایید.