ترمیک

LANGUAGE CENTER

برگزاری دوره‌های ترمیک کلاس زبان در موسسه آفاق 

اگر می خواهید برای یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف مختلف از جمله سفر، مهاجرت، کاری و غیره اقدام نموده و زمان کافی را نیز برای این کار دراختیار دارید، می توانید در کلاس زبان ترمیک موسسه زبان آفاق ثبت نام نمایید. پیش از آن اجازه دهید کمی در مورد یادگیری زبان به صورت “ترم” که در میان آموزشگاه ها و زبان آموزان باب شده است توضیحاتی ارائه نماییم.

 

ترمیک چیست؟

 

یکی از معانی واژه ی ترم “term”- رخداد موضوعی در بازه زمانی مشخص و تعیین شده می باشد. از این لغت برای طول مدت دوره تحصیلی یا زبان آموزی استفاده می شود. حال آنکه واژه‌ی ترمیک در فرهنگ لغات وجود نداشته و به طور اشتباه به زبان فارسی وارد شده است. در هر صورت به علت جا افتادن این واژه در میان زبان آموزان و مردم عزیز، موسسه آفاق نیز کلاس های مقطعی خود را با نام ترمیک ، برای تمام گروه های سنی، به عزیزان ارائه می نماید.

۱- گروه کودکان و نوجوانان

 

-Family and Friends ( دوره مخصوص کودکان از ۹ الی ۱۳ سال)

دوره Family and Friends در آفاق با توجه به سن زبان آموزان در دو گروه (۹ الی ۱۳ و ۱۱ الی ۱۴) سال ارائه می گردد.

دوره Children مخصوص زبان آموزان ۹ الی ۱۳ ساله در ۳۳ ترم و دوره Juniors مخصوص زبان آموزان ۱۱ الی ۱۴ سال در ۲۳ ترم تدریس می گردد.

در این کلاس ها دانش اموزان با گرامر های پایه و مکالمات روزانه انگلیسی، در یک محیط شاد و خلاقانه با استفاده از روش های نوین آموزش همراه با بازی و وسایل کمک آموزشی آشنا می شوند.

 

 

 

۲-دوره نوجوانان و بزرگسالان

 

 

-York Mission possible (دوره مخصوص زبان آموزان ۱۴ سال به بالا)

در این کلاس ها تمرکز بر روی تقویت مهارت های چهارگانه (خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن) بوده و از کتاب های York Mission possible که جدید ترین تالیف انتشارات معتبر York Press انگلستان می باشد، استفاده می گردد.

انتشارات YORK دوره “Mission possible” را برای اولین بار در تاریخ  آموزش زبان  با توجه به فرهنگ و تاریخ میهن عزیزمان، ایران، طراحی و تالیف کرده است.دوره Mission Possible در دو سطح Preliminary (سیزده ترم) و Mastery (بیست و چهار ترم ) در شعب موسسه آفاق برگزار می گردد.

دوره Mission Possible از سطح A1 تا C2 ( از پایه تا پیشرفته) ادامه خواهد داشت و در پایان این دوره زبان آموزان برای یکی از آزمون های سطح عالی زبان انگلیسی (IELTS ،CAE ،CPE) در دوره ای کوتاه، آماده خواهند شد.

 

-Smart Choice (دوره مخصوص زبان آموزان بزرگسال)

کتاب های Smart Choice تالیف انتشارات Oxford می باشند و در چهار سطح چهار ترمی در مجموع ۱۶ ترم ارائه می شوند.این دوره مخصوص زبان آموزانیست که نیاز به آموزش سریعتر و رسیدن به سطح پایه برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون هایی از قبیل IELTS, PTE و … دارند.

 

کلاس های ترمیک ۳ روز در هفته (روزهای زوج یا فرد) یا ۲ روز در هفته تشکیل شده و مناسب افرادی هستند که وقت کافی برای شرکت در کلاس ها را دارند. زبان آموزان محترم پس از تعیین سطح و بسته به سن خود، در گروه های خردسال، نوجوان و بزرگسال قرار خواهند گرفت.

در صورت تمایل به ثبت نام در کلاس زبان ترمیک آفاق و بهترین موسسه زبان برای کودکان و نوجوانان، به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان موسسه آفاق تماس حاصل فرمایید.

 

آموزشگاه زبان آفاق