آخر هفته

LANGUAGE CENTER

کلاس زبان آخر هفته

کلاس زبان آخر هفته

حتماً تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید برای تقویت زبان انگلیسی خود در کلاس زبان آخر هفته ثبت نام کنید اما پس از جستجوهای فراوان کلاس مدنظر خود را نمی یابید؛ چون ممکن است کلاسی متناسب با زمان خالی شما قابل ارائه نباشد، یا در صورت وجود به کیفیت آن موسسه و اساتید تردید داشته باشید.

اگر در طول هفته درگیر مشغله کاری هستید و یا بیشتر زمان خود را در مدرسه یا دانشگاه سپری کرده و بایستی در طول هفته به درس و دانشگاه رسیدگی کنید، اما در عین حال دوست دارید در کلاس زبان شرکت کنید، کلاس زبان آخر هفته  موسسه زبان آفاق برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. بدین جهت که در صورت عدم در اختیار داشتن زمان کافی برای شرکت در کلاس زبان ترمیک موسسه آموزش زبان آفاق، شما زبان آموزان عزیز می توانید در کلاس های زبان آخر هفته شرکت نمایید.

این نوع از کلاس ها در یک روز از روزهای آخر هفته (۵شنبه یا جمعه) توسط موسسه زبان آفاق ارائه شده و آماده خدمت رسانی به زبان آموزان می باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن زبان انگلیسی در بخش های مختلف زندگی شخصی و حرفه ای، بهتر است که یادگیری از سنین پایین تر آغاز شود. به همین جهت والدین عزیز می توانند برای اطمینان از وارد نشدن لطمه به تحصیل فرزندان خود، انها را در کلاس زبان آخر هفته ثبت نام نمایند. از آنجا که این نوع از کلاس ها در دو سطح نوجوان و بزرگسال ارائه می گردند، انتخاب کلاس های آخر هفته می تواند انتخاب مناسبی برای شاغلین در ایجاد توازن میان زندگی حرفه ای و شخصی باشد.