فوق فشرده

LANGUAGE CENTER

انواع کلاس‌ها در موسسه زبان انگلیسی آفاق

کلاس زبان انگلیسی به صورت فوق فشرده:

  • در آموزشگاه زبان آفاق، کلاس‌های زبان انگلیسی به صورت فوق فشرده ارائه می‌گردد. در این نوع از کلاس‌ها، جلسات آموزش زبان ۵ روز در هفته از روز شنبه تا چهارشنبه برگزار می‌شوند. در این نوع از کلاس‌ها، جلسات به ۳ بخش تقسیم می‌شوند. طول مدت کلاس‌های زبان فوق فشرده ۱ ماه می‌باشد.
  • همچنین در صورتیکه زبان آموز نیاز داشته باشد، کلاس‌های زبان ترمیک، فشرده و فوق فشرده در ۱۶ جلسه ارائه می‌شود. در این کلاس ها مدت زمان  هر جلسه ۹۰ دقیقه است و در جلسه ۸ امتحان میان ترم و در جلسه ۱۶ نیز امتحان فاینال از دانشجویان گرفته خواهد شد.
  • برای دانش آموزانی که خود را برای امتحان جهانی IELTS آماده می‌کنند نیز کلاس‌های آمادگی پیش از امتحان IELTS با نام Pre-IELTS در ۲۰ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای در بهترین موسسه زبان برگزار می شود. شایان ذکر است در کلاس‌های Pre-IELTS نیز در جلسه ۱۰ آزمون میان ترم و در جلسه ۲۰ امتحان پایان ترم گرفته می شود.
  • اگر خود را برای آزمون آیلتس آماده کرده و نیاز به تقویت هر چه ببیشتر مهارت‌های این آزمون در خود احساس می کنید، مجموعه کلاس هایی به این موضوع اختصاص داده شده است. این کلاس ها تحت عنوان IELTS Skills و Post-IELTS در کلاس زبان آفاق در ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه ای به ایشان ارائه می گردد. در این نوع از کلاس‌ها نیز در جلسه ۱۰ آزمون فاینال از زبان آموزان گرفته می شود.