ترمیک ۳ روز در هفته

LANGUAGE CENTER

ترمیک 3 روز در هفته

زمان‌بندی و مشخصات کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته:

همانطور که مستحضر هستید، کلاس‌های ترمیک در آموزش زبان آفاق به دو صورت ترمیک ۲ روز در هفته و ترمیک ۳ روز در هفته برگزار می‌گردد. این امر به جهت خدمت رسانی و در برگیری طیف بیشتری از زبان آموزانی که به دلایل مختلفی از جمله مشغله کاری یا درسی توانایی شرکت در کلاس‌های تمام وقت را ندارند، صورت پذیرفته است. اطلاعات و مشخصات کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته در این لینک قابل مشاهده است.

در این صفحه اطلاعات کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته خدمت شما ارائه می‌گردد. کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته برگزار شده و بسته به نیاز و یا انتخاب زبان آموز، در روزهای زوج یا فرد ارائه می‌گردند. این کلاس‌ها یک جلسه‌ای بوده و طول ترم ۶ هفته می‌باشد. در کنار کلاس‌های ترمیک ۳ روز در هفته، کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق فشرده برای دانشجویانی که زمان محدودی برای یادگیری در اختیار دارند در نظر گرفته شده است. این کلاس‌ها در ۱۶ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای برگزار شده که در جلسه هشتم آزمون میان‌ترم و در جلسه پایانی که جلسه شانزدهم می‌باشد از زبان آموزان محترم امتحان پایان ترم گرفته می‌شود.

کلاس‌های Pre-IELTS که کلاس‌های مخصوص آماده نمودن دانشجویان برای آزمون IELTS می‌باشند در ۲۰ جلسه که هر جلسه ۹۰ دقیقه زمان می‌برد تشکیل می‌شود. در این نوع کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان میان ترم و در جلسه بیستم امتحان فاینال گرفته می‌شود.

به منظور تمرکز بر تقویت مهارت های زبان آموزان برای امتحان IELTS کلاس‌هایی مختص این امر با نام های IELTS Skills و Post-IELTS در ۱۰ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای ارائه می‌گردند. در این کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان نهایی گرفته خواهد شد.

آموزشگاه زبان آفاق