ترمیک ۲ روز در هفته

LANGUAGE CENTER

ترمیک 2 روز در هفته

زمان‌بندی و مشخصات کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته:

در آموزشگاه زبان آفاق کلاس‌های ترمیک به دو صورت ترمیک ۲ روز در هفته و ۳ روز در هفته برگزار می‌شود؛ کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته به مدت ۳ هفته و در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار شده که هر روز به ۲ جلسه تقسیم می‌شود. همچنین بسته به نیاز دانشجویان، کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق‌فشرده در ۱۶ جلسه برگزار گردیده و مدت زمان  هر کلاس نیز ۹۰ دقیقه است. در کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق فشرده، در جلسه هشتم امتحان میان‌ترم و در جلسه پایانی نیز امتحان پایان‌ترم از دانشجویان گرفته خواهد شد.

برای دانشجویانی که برای آزمون بین المللی IELTS آماده می‌شوند، کلاس‌های آمادگی پیش از آزمون بین‌المللی IELTS با نام Pre-IELTS در بیست جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای در موسسه زبان آفاق برگزار می‌گردد. لازم به تذکر است در کلاس‌های Pre-IELTS نیز در جلسه دهم امتحان میان‌ترم و در جلسه بیستم امتحان پایان‌ترم برگزار خواهد شد. به منظور تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های دانش آموزان برای آزمون IELTS، مجموعه کلاس‌هایی مختص این موضوع با نام IELTS Skills و Post-IELTS در آموزشگاه زبان آفاق در ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای برگزار می‌گردد. در این نوع از کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان پایان‌ترم از دانشجویان گرفته می‌شود.

در پایان از دانشجویان و زبان آموزان محترم دعوت می‌شود جهت ثبت نام در کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته اقدام نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مؤسسه آموزش زبان آفاق ارتباط برقرار نموده تا کارشناسان در اسرع وقت ایشان را راهنمایی نمایند.

آموزشگاه زبان آفاق