مکالمه

LANGUAGE CENTER

دوره مکالمه زبان انگلیسی

برگزاری دوره های مکالمه در آموزشگاه زبان آفاق

دوره مکالمه زبان انگلیسی

  • شاید تا به حال در مورد مبحث تقویت حافظه که در انگلیسی Muscle Memory گفته می شود، چیزهایی شنیده باشید. این عامل فاکتور بسیار مهمی برای زبان آموزان است. نوازنده گیتاری را فرض کنید؛ او باید نحوه به صدا درآوردن هر سیم زمان مناسب این کار را به خاطر بسپارد تا بتواند آهنگ زیبایی را بنوازد. در ابتدا این کار بسیار سخت است اما رفته رفته با تمرین و تکرار نوازندگی او روانتر شده و حافظه او بیشتر تقویت می شود. به طوریکه حتی احتیاجی به نگاه کردن به سیم ها را نیز ندارد.
  • با صحبت کردن به زبان انگلیسی روند مشابهی رخ می دهد، هرچه بیشتر صحبت کنید حافظه خود را بیشتر تقویت کرده اید. در مبحث یادگیری زبان انگلیسی، زبان ابزاری برای برقراری ارتباط است پس توانایی صحبت کردن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورت سفر به کشوری انگلیسی زبان، هر چقدر که زبان را به خوبی بدانید اما قادر به برقراری ارتباط کلامی نباشید، حس طرد شدن خواهید کرد و نمی توانید دوستان جدیدی پیدا کنید.
  • شرکت در دوره مکالمه زبان انگلیسی باعث شرکت در بحث های گروهی خواهد شد که اینکار اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. از نقاط قوت و ضعف خود به خوبی آگاهی پیدا کرده و سریعاً آن ها را رفع می کنید. توجه کنید که صحبت رو در رو انگیزه شما را به طور غیر قابل باوری افزایش خواهد داد.
  • دوره مکالمه زبان انگلیسی به دو صورت ترمیک و آخر هفته توسط آموزشگاه آفاق ارائه شده و مناسب زبان آموزانی است که زمان بسیار کمی در اختیار داشته و می خواهند فوراً مکالمه انگلیسی و برقراری ارتباط را یاد بگیرند. این کلاس ها در دوره های ۶، ۹ و ۱۸ ماهه به زبان آموزان ارائه می شوند.