ترمیک ۲ روز در هفته

LANGUAGE CENTER

ترمیک 2 روز در هفته

انواع کلاس‌ها در مؤسسه زبان آفاق 

زمان‌بندی و مشخصات کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته:

  • در آموزشگاه زبان آفاق کلاس‌های ترمیک به دو صورت ترمیک ۲ روز در هفته و ۳ روز در هفته برگزار می‌شود؛ کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته به مدت ۳ هفته و در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار شده که هر روز به ۲ جلسه تقسیم می‌شود. همچنین بسته به نیاز دانشجویان، کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق‌فشرده در ۱۶ جلسه برگزار گردیده و مدت زمان  هر کلاس نیز ۹۰ دقیقه است. در کلاس‌های ترمیک، فشرده و فوق فشرده، در جلسه هشتم امتحان میان‌ترم و در جلسه پایانی نیز امتحان پایان‌ترم از دانشجویان گرفته خواهد شد.
  • برای دانشجویانی که برای آزمون بین المللی IELTS آماده می‌شوند، کلاس‌های آمادگی پیش از آزمون بین‌المللی IELTS با نام Pre-IELTS در بیست جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای در موسسه زبان آفاق برگزار می‌گردد. لازم به تذکر است در کلاس‌های Pre-IELTS نیز در جلسه دهم امتحان میان‌ترم و در جلسه بیستم امتحان پایان‌ترم برگزار خواهد شد. به منظور تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های دانش آموزان برای آزمون IELTS، مجموعه کلاس‌هایی مختص این موضوع با نام IELTS Skills و Post-IELTS در آموزشگاه زبان آفاق در ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای برگزار می‌گردد. در این نوع از کلاس‌ها نیز در جلسه دهم امتحان پایان‌ترم از دانشجویان گرفته می‌شود.
  • در پایان از دانشجویان و زبان آموزان محترم دعوت می‌شود جهت ثبت نام در کلاس‌های ترمیک ۲ روز در هفته اقدام نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مؤسسه آموزش زبان آفاق ارتباط برقرار نموده تا کارشناسان در اسرع وقت ایشان را راهنمایی نمایند.